Hotel w Gdyni
0%

Pierwszy dzień otwarty dla Par Młodych

Pierwszy dzień otwarty dla Par Młodych
author
quadrille
22 lutego, 2024

Za nami pierwszy dzień otwarty dla Par Młodych w Hotelu Quadrille i musimy przyznać, że pomimo ogromnego stresu – wydarzenie przerosło nasze oczekiwania!

Dzień otwarty według Quadrille.

19 lutego spotkaliśmy się z zaufanym gronem wedding plannerek oraz podwykonawców, by pokazać Parom Młodym, które planują swój wielki dzień, jakie możliwości dają wnętrza Hotelu Quadrille i Restauracji Bialy Królik. Ważne było dla nas, by były to firmy, które bardzo dobrze znają Hotel, które realizowały tu nie jedno wydarzenie.

Pary Młode już od samego wejścia były zaskakiwane przygotowanymi atrakcjami. Miły upominek od Hotelu rozpoczynał atrakcje, w które obfitował pierwszy dzień otwarty w Quadrille.

Kwintesencja udanego wesela – wyborne menu, wspaniałe słodkości i dobre wino.

Postanowiliśmy  przygotować jedną salę wyłącznie dla firm związanych z kulinarną częścią wesela. Goście wydarzenia mogli zapoznać się z szeroką ofertą win z Wine Avenue – dostawcy win do Białego Królika. Przebojowość i żywiołowość przedstawicieli marki sprawiła, że każdy choć na chwilę chciał się pojawić na tym stanowisku. Zaraz obok, manager restauracji Anna Zielińska prezentowała alternatywę dla standardowych win, wina bezalkoholowe od Megavino.

Restauracja biały Królik i Chef Dawid Bielecki przygotowali na dzień otwarty menu w postaci małych porcji „fingerfood”, dzięki którym Goście mogli skosztować kuchni Białego Królika.

pierwszy dzień otwarty quadrille
pierwszy dzień otwarty quadrille
pierwszy dzień otwarty quadrille
pierwszy dzień otwarty quadrille

Mogliśmy liczyć również na wsparcie niezastąpionych firm cukierniczych: Cake me i ich wyjątkowe aranżacje słodkich stołów i Candy Bar’y oraz Cukropełka – Zuzanna Łapin – która tworzy wyjątkowe torty na wyjątkowe okazje. Te dwa stoiska i bufet restauracji Biały Królik cieszyły się ogromną popularnością  – zdecydowanie trafiliśmy przez żołądek do serc par młodych!

pierwszy dzień otwarty w quadrille
pierwszy dzień otwarty w quadrille
pierwszy dzień otwarty w quadrille
pierwszy dzień otwarty w quadrille

Kto najlepiej zaplanuje i zorganizuje Twój ślub – wedding planner!

Dzień otwarty w Quadrille odwiedziło aż 5 wyjątkowych kobiet – wedding plannerek. Wedding planner to skarb każdej Pary Młodej.  Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi wedding plannerkami z Trójmiasta mogliśmy zapewnić Młodym profesjonalne doradztwo w wielu aspektach organizacji wesela. Była z nami Bogna Bojanowska – wedding planner, która swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się zarówno w części networkingowej jak i jako prowadząca panel ekspercki. Karolina Wereszczyńska – Weselimy się razem – jak sama powiedziała, chce sprawiać by jej Pary cieszyły się zawsze tym wyjątkowym dniem i mogły świętować i przeżywać swoje wesele nie martwiąc się o organizacyjne szczegóły. Wedding Alchemy by Valentina to zawsze powiew elegancji i luksusu w realizacjach. Event by Ev z Iwona Przybojewską gwarantuje zawsze dobre emocje oraz pewność, że uroczystość jak i wesele na bardzo długo zapadają w pamięci Gości. Agencja Lebre i Ewelina BorzymWarakowska to powiew świeżości i nowego spojrzenia na realizacje weselne. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Ewelinie na nowej drodze!

Jak połączyć 3 różne sale, aby goście na każdej z nich czuli się tak samo wyjątkowo?

Czym byłby dzień otwarty bez zachwycających dekoracji? Dwie niezastąpione dekoratorki – Flower Design – Marta Modrzejewska i PolishLus z Sarą i Dominiką na czele, pokazały i opowiadały Gościom, jak dzięki wspaniałym dekoracjom połączyć sale. Dwie zupełnie inne dekoracje, a także dwa zupełnie inne style, połączyły w piękny sposób wystrój sal.

dzień otwarty quadrile gdynia
dzień otwarty quadrile gdynia

Dodatkowo firmy, które dopełniają wystrój: Stalówką pisane, Designerka Katarzyna Cwajgart z projektowaniem oprawy graficznej dla ślubów i wesel, pokazały w jak atrakcyjny sposób można graficznie dopracować to ważne wydarzenie.

Na co zwrócić uwagę chcąc zatrzymać weselne emocje na dłużej?

Kolejny, najważniejszy punkt planowania wydarzenia to znalezienie idealnego fotografa, który będzie niczym cień Pary Młodej, dając im jednocześnie przestrzeń na świętowanie. Zaprosiliśmy do współpracy fotografa ślubnego Yes I do oraz Weronikę Granicę (która zrelacjonowała dzień otwarty i której reportaże możecie zobaczyć między innymi tu).

dzień otwarty quadrille gdynia
dzień otwarty quadrille gdynia

A gdzie uszyć koszulę na wymiar? Gdzie zamówić wyjątkową suknię ślubną?

Postanowiliśmy zaprosić również zaprzyjaźnione salony mody męskiej, które zajmują się szyciem na wymiar: Tailors Club oraz Van Thorn.  Na tak wyjątkową okazję, warto mieć idealny garnitur. Za prezentację kolekcji damskiej odpowiadała Ismena Studio, która jakiś czas temu wybrała Quadrille jako tło swojego wyjątkowego pokazu.

dzień otwarty quadrille gdynia
dzień otwarty quadrille gdynia
dzień otwarty quadrille gdynia

A co Parze Młodej w duszy gra?

Wiemy, że odpowiednia oprawa muzyczna to klucz do niezapomnianego, przetańczonego wesela. Za tę cześć odpowiedzialny była niezawodna LONE Music Agency oraz Agencja React. Wesele to jednak nie jedyny moment, któremu towarzyszy muzyka. To właśnie ona idealnie uzupełnia część zaślubin w plenerze, uprzyjemnia koktajl powitalny lub towarzyszy w trakcie uroczystego obiadu poślubnego. Dziękujemy duetowi DUO AMOR za uświetnienie naszego wydarzenia.

A co przed weselem? Jaki rodzaj ślubu wybrać?

Quadrille to idealna przestrzeń zarówno do ślubu cywilnego, jak i do ceremonii humanistycznej. Musimy przyznać, że historia opowiedziana przez Klaudynę Fudala z Agencji React wprawiła nas w chwilę zadumy, i pomimo świadomości przebywania na sali pełnej przyszłych par młodych, czuliśmy się wyjątkowo, jak na prawdziwym ślubie.

A kto zadba o pary młode w Quadrille?

Dzień otwarty w Quadrille miał również na celu zapoznanie z zespołem sprzedaży hotelu. Olga i Marcin byli przygotowani na wszystkie pytania par. Natomiast manager SPA Ewelina Araszkiewicz umilała czas przyszłym Pannom Młodym, opowiadając o niekonwencjonalnym pomyśle na wieczór panieński  oraz o pielęgnacji jaką mogą wykonać przed ślubem w SPA Quadrille. O procesie przygotowań do ślubu, o personalizacji oferty Hotelu opowiadała dyrektor Alicja Czaplińska – Plata. To również z rąk Pani dyrektor Goście odbierali nagrody z loterii wizytówkowej.

Emocje towarzyszące nam tego dnia przerosły nasze oczekiwania, podobnie do liczby par zainteresowanych organizacją wydarzenia w Quadrille. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zrealizować Państwa wymarzone śluby i wesela właśnie w tym miejscu!

Kontakt w sprawie organizacji ślubu i wesela w Quadrille

Olga Czachorowska – Kawała

sales1@quadrille.pl

+ 48 609 851 255

Marcin Malak

sales2@quadrille.pl

+ 48 887 997 700

Posted in ślub i wesele

Write a comment

+

Search Room

Wymagane pola *