Hotel w Gdyni
0%

konferencje

Konferencja (4)

Biznes

Szukasz miejsca w Gdyni, w którym zorganizujesz spotkanie firmowe, szkolenie nad morzem? Hotel Quadrille w Gdyni będzie idealnym miejscem do realizacji zarówno kameralnych jak i dużych spotkań. Przygotowaliśmy przestrzeń bankietowo – konferencyjną mogącą pomieścić do 120 osób.

Organizujemy spotkania firmowe, wieczory integracyjne, konferencje, szkolenia, kolacje firmowe w Gdyni.

Dzięki kilku salom, możemy zapewnić zorganizowanie profesjonalnego spotkania za dnia z przerwą kawową, lunchem i kolacją dostosowaną do potrzeb grupy.

Atutem Quadrille Hotel Gdynia jest cisza i spokój w przestrzeniach wspólnych – Quadrille to Hotel w dla dorosłych. Po dziennych aktywnościach, z przyjemnością ugościmy Państwa w strefie rekreacji – a’Quadrille. Przygotowaliśmy specjalna ofertę biznesową dla Gości biznesowych – zachęcamy do zapoznania się z oferta.

Całości spotkania biznesowego dopełni lunch lub kolacja przygotowana przez Chefa Kuchni restauracji Biały Królik. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedażowym by wspólnie przygotować najlepszą dla Ciebie ofertę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale konferencyjne z pełnym zapleczem technicznym, mogące pomieścić do 100 osób w ustawieniu teatralnym.

sala konferencyjna gdynia quadrille

Sale konferencyjne

Hotel Quadrille Gdynia dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Pierwsza z nich, sala czerwona, znajduje się na parterze, ma bezpośrednie połączenie drzwiami przesuwnymi z salą miętową. W sali czerwonej, komfortowo zorganizujemy spotkanie do 100 osób (maksymalnie w ustawieniu teatralnym mieścimy 120 osób). Sala ta wyposażona jest w projektor, nagłośnienie.

W tej sali możemy zaproponować ustawienie teatralne, u-shape, boardroom.

Kolejną salą jest sala miętowa. Kameralna sala, w której swobodnie można zaplanować pracę w grupach, spotkanie zarządu lub szkolenie w popularnym ustawieniu U. 

Trzecia sala to historyczna sala Balowa, znajdująca się na pierwszym piętrze, ma dostęp do pięknego tarasu z widokiem na ogród Quadrille. Na sali możemy zaproponować każde możliwe ustawienie, również bankietowe. 

 

impreza firmowa gdynia quadrille

Imprezy firmowe

Znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację imprezy firmowej w Gdyni to często trudne wyzwanie. 

W Quadrille Hotel Tworzymy Wspomnienia, które Trwają! 

Czy marzysz o idealnym miejscu na organizację imprezy firmowej, która zaskoczy i zadowoli każdego uczestnika? Hotel Quadrille to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy! Nasze luksusowe sale konferencyjne, profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy klimat sprawią, że Wasza impreza będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Hotel Quadrille oferuje również niezapomniane przeżycia kulinarne. Nasz szef kuchni przygotuje dla Was wyśmienite dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Od eleganckich kolacji po lekkie przekąski — mamy wszystko, co potrzebne, aby uczynić Waszą imprezę wyjątkową.

Po intensywnym dniu pracy zapraszamy do skorzystania z naszych udogodnień rekreacyjnych, takich jak basen, siłownia czy centrum spa A°Quadrille. To doskonała okazja do zrelaksowania się i zacieśnienia więzi zespołowych.

Zorganizuj niezapomnianą imprezę firmową w Hotelu Quadrille Gdynia. Zorganizujemy dla Twojego zespołu imprezę tematyczną, imprezę z DJ, czy z innymi dodatkowymi atrakcjami.

Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci stworzyć wydarzenie, które przekroczy wszelkie oczekiwania!

Sale konferencyjne wyposażone są w:

 • – Wbudowany lub przenośny ekran i projektor
 • – Wysokiej jakości nagłośnienie
 • – Przenośny mikrofon
 • – Flipchart
 • – Klimatyzację
 • – Światło dziennie z możliwością zaciemnienia
 • – Wi-Fi
 •  

Możemy zorganizować dla Ciebie:

 • – Konferencję do 100 osób
 • – Szkolenia
 • – Wieczór integracyjny
 • – Wyjazd integracyjny z noclegami
 • – Wieczór firmowe w SPA
 • – Uroczystą kolację
 • – Kameralne spotkanie zarządu
event manager Olga

Olga Czachorowska – Kawała

sales1@quadrille.pl

+ 48 609 851 255

event manager Marcin

Marcin Malak

sales2@quadrille.pl

+ 48 887 997 700

+

Search Room

Wymagane pola *