Hotel w Gdyni
0%

konferencje

Konferencja (4)

Biznes

Szukasz miejsca w Gdyni, w którym zorganizujesz spotkanie firmowe, szkolenie nad morzem? Hotel Quadrille w Gdyni będzie idealnym miejscem do realizacji zarówno kameralnych jak i dużych spotkań. Przygotowaliśmy przestrzeń bankietowo – konferencyjną mogącą pomieścić do 120 osób.

Organizujemy spotkania firmowe, wieczory integracyjne, konferencje, szkolenia, kolacje firmowe w Gdyni.

Dzięki kilku salom, możemy zapewnić zorganizowanie profesjonalnego spotkania za dnia z przerwą kawową, lunchem i kolacją dostosowaną do potrzeb grupy.

Atutem Quadrille Hotel Gdynia jest cisza i spokój w przestrzeniach wspólnych – Quadrille to Hotel w dla dorosłych. Po dziennych aktywnościach, z przyjemnością ugościmy Państwa w strefie rekreacji – a’Quadrille. Przygotowaliśmy specjalna ofertę biznesową dla Gości biznesowych – zachęcamy do kontaktu, chętnie przygotujemy dla Państwa spersonalizowane propozycje. 

Całości spotkania biznesowego dopełni lunch lub kolacja przygotowana przez Chefa Kuchni restauracji Biały Królik. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedażowym by wspólnie przygotować najlepszą dla Ciebie ofertę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale konferencyjne z pełnym zapleczem technicznym, mogące pomieścić do 100 osób w ustawieniu teatralnym

sala konferencyjna gdynia quadrille

Sale konferencyjne

Hotel Quadrille Gdynia dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Pierwsza z nich, sala czerwona, znajduje się na parterze, ma bezpośrednie połączenie drzwiami przesuwnymi z salą miętową. W sali czerwonej, komfortowo zorganizujemy spotkanie do 100 osób (maksymalnie w ustawieniu teatralnym mieścimy 120 osób). Sala ta wyposażona jest w projektor, nagłośnienie.

W tej sali możemy zaproponować ustawienie teatralne, u-shape, boardroom.

Kolejną salą jest sala miętowa. Kameralna sala, w której swobodnie można zaplanować pracę w grupach, spotkanie zarządu lub szkolenie w popularnym ustawieniu U. 

Trzecia sala to historyczna sala Balowa, znajdująca się na pierwszym piętrze, ma dostęp do pięknego tarasu z widokiem na ogród Quadrille. Na sali możemy zaproponować każde możliwe ustawienie, również bankietowe. 

 

impreza firmowa gdynia quadrille

Imprezy firmowe

Znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację imprezy firmowej w Gdyni to często trudne wyzwanie. 

W Quadrille Hotel Tworzymy Wspomnienia, które Trwają! 

Czy marzysz o idealnym miejscu na organizację imprezy firmowej, która zaskoczy i zadowoli każdego uczestnika? Hotel Quadrille to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy! Nasze luksusowe sale konferencyjne, profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy klimat sprawią, że Wasza impreza będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Hotel Quadrille oferuje również niezapomniane przeżycia kulinarne. Nasz szef kuchni przygotuje dla Was wyśmienite dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Od eleganckich kolacji po lekkie przekąski — mamy wszystko, co potrzebne, aby uczynić Waszą imprezę wyjątkową.

Po intensywnym dniu pracy zapraszamy do skorzystania z naszych udogodnień rekreacyjnych, takich jak basen, siłownia czy centrum spa A°Quadrille. To doskonała okazja do zrelaksowania się i zacieśnienia więzi zespołowych.

Zorganizuj niezapomnianą imprezę firmową w Hotelu Quadrille Gdynia. Zorganizujemy dla Twojego zespołu imprezę tematyczną, imprezę z DJ, czy z innymi dodatkowymi atrakcjami.

Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci stworzyć wydarzenie, które przekroczy wszelkie oczekiwania!

Sale konferencyjne wyposażone są w:

 • – Wbudowany lub przenośny ekran i projektor
 • – Wysokiej jakości nagłośnienie
 • – Przenośny mikrofon
 • – Flipchart
 • – Klimatyzację
 • – Światło dziennie z możliwością zaciemnienia
 • – Wi-Fi
 •  

Możemy zorganizować dla Ciebie:

 • – Konferencję do 100 osób
 • – Szkolenia
 • – Wieczór integracyjny
 • – Wyjazd integracyjny z noclegami
 • – Wieczór firmowe w SPA
 • – Uroczystą kolację
 • – Kameralne spotkanie zarządu

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością pomożemy w organizacji Twojego spotkania biznesowego. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy personalizowaną ofertę dla Twojej firmy.


  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez „Folwarczna” Górski sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdyni, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.”
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej przez “Folwarczna” Górski Spółka z o.o Sp. KA z siedzibą w Gdyni przy ul. Folwarcznej 2, 81-547 Gdynia, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez “Folwarczna” Górski sp z.o.o. SKA za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.”
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez “Folwarczna” Górski Spółka z o.o Sp. KA z siedzibą w Gdyni przy ul. Folwarcznej 2, 81-547 Gdynia w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe przetwarzane będą doraźnie w celu udzielenia informacji, o które zostanie poproszony administrator – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Pełne informacje o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych dostępne są w naszej Polityce Prywatności<<.”

  Olga Czachorowska – Kawała

  sales1@quadrille.pl

  + 48 609 851 255

  Marcin Malak

  sales2@quadrille.pl

  + 48 887 997 700

  "Składam na Państwa ręce serdeczne gratulacje i podziękowania za znakomite przygotowanie i profesjonalną opiekę w trakcie trwania konferencji w ubiegłym tygodniu, a także za elastyczne dopasowywanie się do naszych życzeń 😊! Rewelacyjna kuchnia wraz z miłą obsługą kelnerską we wspaniałych wnętrzach Państwa hotelu zapewniła doskonałą oprawę dla naszej konferencji. Będę Państwa gorąco polecał zaprzyjaźnionym firmom 😊"
  +

  Search Room

  Wymagane pola *