Hotel w Gdyni
0%

Pakiety

Romantyczna ucieczka

Kameralny, butikowy hotel dla dorosłych sprawi, że zapomnicie o całym świecie i będziecie delektować się czasem we dwoje. Oferta Romantyczna ucieczka to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. To również najlepszy pomysł na weekend we dwoje nad morzem.

Podążaj za Białym Królikiem

Restauracja Biały Królik w Gdyni to miejsce tworzone z pasją i z ogromną znajomością kulinarnego kunsztu. Szef Marcin Popielarz (finalista San Pellegrino Young Chef 2018) stworzył tu nowoczesną kuchnię polską – kreatywną, bogatą w formy, apelującą do wszystkich zmysłów i silnie osadzoną w recepturach i produktach regionalnych.

Odwrócony weekend

Przepis na idealną regenerację? Zdradzamy jeden z naszych sekretów: najlepiej odpoczywa się w hotelu od niedzieli do wtorku czyli podczas tzw. odwróconego weekendu.

Spa dla Dwojga

Jest wiele powodów, by odwiedzić Hotel Spa Quadrille. Odpoczynek, pielęgnacja, świętowanie urodzin czy rocznicy ślubu, zaręczyny czy po prostu chwilowa ucieczka od codzienności!

Vouchery prezenowe

Dla Państwa wygody proponujemy vouchery na konkretne usługi lub dowolną kwotę do wykorzystania na miejscu – w hotelu, restauracji lub Spa.

Zaręczyny

Hotel dla dorosłych Quadrille to idealne miejsce na oryginalne zaręczyny – piękne pałacowe wnętrza, kameralna atmosfera hotelu bez dzieci, awangardowa kuchnia restauracji Biały Królik i dyskretna obsługa – sprawią, że przeżyją Państwo wieczór, który na pewno zakończy się upragnionym „tak!”

Ślub w plenerze

Ślub w plenerze to niezwykle barwne wydarzenia, stwarzające wiele możliwości aranżacyjnych. Rozległy dwuhektarowy teren pozwala praktycznie na dowolne ustawienie.

Wieczór panieński w SPA

Wieczór panieński w SPA to doskonała alternatywa dla hucznych zabaw w klubie lub też może stanowić ich ekskluzywne preludium.

Wieczór kawalerski

W Hotelu Quadrille od lat organizujemy niezapomniane wieczory kawalerskie, które każde z osobna staje się niezwykłym i na długo zapamiętanym eventem.

Sunday SPA

Przygotowaliśmy pakiet SUNDAY SPA, który łączy w sobie relaks w kameralnej strefie basenów dla dorosłych, z lunchem w Pub 10/6 i wybranym pakietem zabiegów w SPA Quadrille w Gdyni.

Day SPA

day spa quadrille gdynia

Czasami każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia i ucieczki od codzienności, choćby na kilka godzin. W ramach oferty Day Spa proponujemy błogi relaks w komfortowej przestrzeni z basenem i saunami tylko dla dorosłych…

SPA Box

spa box gdynia quadrille

Chwile odprężenia należy dawać sobie również w trakcie tygodnia. Uważamy, że warto raz na jakiś czas zrobić coś naprawdę przyjemnego i głęboko relaksującego, co nie do końca może okazać się osiągalne w warunkach domowych. SPA BOX to idealne rozwiązanie. 

Men Day SPA

Czasami każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia i ucieczki od codzienności, choćby na kilka godzin. W ramach oferty Day Spa proponujemy błogi relaks w komfortowej przestrzeni z basenem i saunami tylko dla dorosłych…

SPA dla kobiet w ciąży

To propozycja dla przyszłych mam, które również potrzebują chwili relaksu i głębokiego odprężenia. Bezpieczne zabiegi wykonywane przez profesjonalistów są gwarancją najlepiej spędzonego czasu przyszłej Mamy!

+

Search Room

Wymagane pola *