Hotel w Gdyni
0%

Hotel dla dorosłych

Hotel w Gdyni Orłowo

Hotel Quadrille w Gdyni to oryginalne połączenie nowoczesnego designu i powiewu historii. Ten przepiękny zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Całość została dopracowana pod każdym względem, a jeszcze pełniejsze delektowanie się tym miejscem umożliwia panująca tu atmosfera spokoju i intymności. Ten otoczony zielenią Pałac znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie niedaleko centrum Gdyni i Sopotu. Każdy, kto docenia sztukę, pasjonuje się historią i ma romantyczną duszę, może tu poczuć, jakby cofnął się w czasie i znalazł się w innej epoce. Nie jest to jedyny aspekt czyniący Hotel Quadrille oryginalnym i atrakcyjnym dla świadomego odbiorcy.

Hotel Quadrille sala balowa

Na atrakcyjność Hotelu Quadrille w dużej mierze wpływa również to, że sam wystrój jest daleki od tego, co znajduje się w typowym obiekcie wypoczynkowym. Tu postawiono na klasę, elegancję i… nawiązanie do motywów ze znanej książki „Alicja w Krainie Czarów”. Będąc w Quadrille, wkracza się do magicznego świata, niczym Alicja, która wskoczyła do Króliczej Nory. Już sama wspaniała architektura zewnętrzna obiektu może wywołać dreszczyk i stanowić zapowiedź wielu emocjonujących chwil. Natomiast po wejściu do budynku, stąpając po intrygującej posadzce w szachownicę, czuje się aurę luksusu i tajemniczości. W Pałacu Quadrille znajduje się także wykwintna restauracja, Biały Królik, w której można doświadczyć prawdziwej eksplozji smaków.

Hotel dla dorosłych Quadrille
– theme & design

Motyw „Alicja w Krainie czarów” towarzyszy całej koncepcji Quadrille hotel Gdynia, począwszy od samej nazwy odnoszącej się do kadryla tańczonego przez bohaterów, restauracji „Biały Królik” nawiązującej do postaci przewodnika Alicji po baśniowym świecie, czy „Pub 10/6” określanego tak od Dnia Kapelusznika.

Hol wejściowy ozdabia czarno-biała posadzka, przywodząca na myśl partię szachów rozgrywaną przez głównych bohaterów opowieści, a wystrój całego Pałacu tworzy bajkową iluzję. Z kolei jedne z pokoi nawiązuje do filmowej adaptacji powieści dokonanej przez Tima Burtona.

Pomimo motywu z bajki „Alicja w krainie czarów”, hotel dedykowany jest dorosłym. Jest to obiekt przyjazny osobom świadomym siebie, ciekawym świata, zorientowanym na kulturę i sztukę. Twórcy obiektu wyszli naprzeciw niszowym potrzebom i podążyli za globalnym trendem, stwarzając miejsce, w którym wszyscy Goście są… dorośli. Quadrille hotel Gdynia to miejsce przyjazne dorosłym. To fantastyczna propozycja dla osób, które pragną Dzięki temu rozwiązaniu, Goście SPA mogą w pełni komfortowo wypocząć, zrelaksować się, zapomnieć o codzienności.

Na atrakcyjność Hotelu dla dorosłych Quadrille w dużej mierze wpływa również to, że sam wystrój jest daleki od tego, co znajduje się w typowym obiekcie wypoczynkowym.

Miłośnicy designu odnajdą w Pałacu wiele stylowych elementów sygnowanych przez światowych projektantów. Materiały wykorzystane do wystroju wnętrz zostały zamówione u najbardziej renomowanych dostawców; tapety pochodzą z francuskiej firmy „Elitis”, czy angielskiej -„Cole & Sons” dostarczającej asortyment do Pałacu Buckingham, czy Białego Domu. Meble zakupiono u duńskiego dostawcy „Frits & Hansen”, czy też jednego z najdłużej działających producentów polskich: Paged. Lampy i instalacje świetlne to już prawdziwa galeria międzynarodowych marek takich jak: włoskie „Artemide”, „Karman” i „Modoluce”, duńska „VITA Copenhagen” , holenderska „Zuiver”, czy wywodząca się z Londynu „Areti”. Każdy z dwunastu luksusowych pokoi pałacowych zachwyca innym wystrojem i niepowtarzalnym konceptem. Różnorodność tę oddają także same ich nazwy będące jawnym odniesieniem do światowych mistrzów pióra oraz do klimatu ich dzieł. W pokojach można znaleźć także takie perełki designu, jak portugalskie płytki „Azulejos”, tworzone ręcznie i malowane różnokolorowymi szkliwami. Pasjonaci dostrzegą tu wiele smaczków czy ikon designu. W wielu miejscach pozostawiono klasyczny wystrój pałacu, co umożliwiło łączenie elementów dawnych ze współczesnymi w jedną inspirującą całość.

 

+

Search Room

Wymagane pola *