• Quadrille Spa Gdynia

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej
 • Med2Contour

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej
 • Hydrafacial

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej

Quadrille Spa, strefa saun, basen w Gdyni Orłowie

 

Zasady sanitarne

Stosujemy się do wszystkich wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla branży Spa & Wellness.

Ze względu na komfort naszych Gości ograniczamy liczbę osób w strefie A°Quadrille. Aby skorzystać ze strefy wodnej prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją Quadrille Spa drogą telefoniczną bądź mailową. 

 

Quadrille Spa jest doskonałym miejscem do odpoczynku i regeneracji zarówno w pojedynkę jak i z koleżanką czy partnerem. Po trudach dnia codziennego związanych z pracą zawodową czy życiem rodzinnym, każdy z nas zasługuje na odrobinę zdrowego egoizmu, relaks, wewnętrzną regenerację oraz czas poświęcony wyłącznie sobie.

W Quadrille Spa goście zarówno przyjezdni jak i lokalni mogą swobodnie korzystać z wielu udogodnień i atrakcji w atmosferze relaksu, intymności i spokoju gdyż zarówno strefa hotelowa, restauracja Biały Królik, jak i Spa wraz ze strefą wodną aºquadrille zachowane są w trendzie „adultsonly”. Wszystko to w połączeniu ze szczególną aurą tego miejsca wpływa na wyjątkowe wspomnienia z pobytu. Spa & wellness dla dorosłych jest odpowiedzią na potrzeby określonej grupy podróżujących i Gości z Trójmiasta, którzy chcą spędzić czas wolny, skorzystać z basenu, jacuzzi, strefy saun czy zabiegów bez pociech – czyiś, ale i też własnych.

Można się tu naprawdę odprężyć, a przy okazji zadbać o skórę twarzy, ciała oraz wyciszenie na wszelki możliwy sposób. Warto zaplanować masaże czy zabiegi z wyprzedzeniem aby móc cieszyć się naszą opieką w optymalnym dla siebie momencie. Nie tylko dla par ale i przyjaciółek, mam z córkami rekomendujemy masaże w gabinecie duo. Techniki, rodzaj masażu czy rytuału dostosujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji. Polecamy również zabiegi na twarz wykonywane w oparciu o japońską markę Forlle’d oraz francuską Caudalie. Nie do pominięcia są także najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny kosmetyki ( Zaffiro, Endermologie LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial) gwarantujące imponujące efekty już po pierwszych zabiegach.

 

zobacz galerię (fot. E. Karpowicz)

filozofia Quadrille Spa

Spa Quadrille, jak i cały Hotel Quadrille, jest przyjazne dorosłym. W trosce o komfort naszych Gości zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia.

Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń, w której każdy z Państwa poczuje się wyjątkowo i oderwie się od codzienności. 

Kompleksowo podchodzimy do samopoczucia i urody naszych Gości, co pozwala nam planować spójne i skuteczne terapie. Kosmetolodzy i masażyści dbają o zachowanie równowagi ciała i umysłu, poprzez umiejętny dobór programów zabiegowych.

Działamy dwutorowo. Terapie pielęgnacyjne i relaksacyjne umiejętnie łączymy z technologią. W celu regeneracji psychofizycznej rekomendujemy terapie manualne na twarz – Forlle’d oraz na ciało – Comfort Zone. Naszych Gości zapraszamy także do niezwykłego świata oryginalnych masaży warsztatów Qi Gong oraz koncertów przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich.

Natomiast najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii Surgen, Zaffiro, Endermologia LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial są gwarantem między innymi redukcji tkanki tłuszczowej czy owłosienia, poprawy kondycji skóry, odmłodzenia oraz redukcji zmarszczek.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z  innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

 

 

więcej

Video

Spa Quadrille, jak i cały Hotel Quadrille, jest przyjazne dorosłym. W trosce o komfort naszych Gości zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia.

Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń, w której każdy z Państwa poczuje się wyjątkowo i oderwie się od codzienności.