Hotel w Gdyni
0%

Udogodnienie: widok na dziedziniec

Pokój Double Deluxe Vladimira Nabokova

Pokój muśnięty stylem podkreślającym kobiecą, zwiewną i fantazyjną naturę. Turkus tapicerowanej ramy łóżka i róż stylizowanej sofy to kolory przewodnie. Cukierkowo-pastelowa tapeta oraz napisy na przeszklonych drzwiach łazienkowych łączą się w lekkim francuskim stylu.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Szeherezady

Inspiracją jest tu architektura królewskich pałaców Marrakeszu; aranżacja uwodzi szaleństwem kolorów. Charakterystyczny błękit, złoto oraz rdzawa czerwień bez wątpienia przywołują bogactwo arabskich targów. Duże parapety z egzotycznego drzewa Merbau, pokrywają liczne poduszki. Powiew orientu odczuwa się dzięki detalom jak puf z naturalnie barwionej skóry oraz mieniące się kolorami płytki ceramiczne.

Szczegóły

Cena od: $59 za noc


Pokój Single Deluxe Francisa Scotta Fitzgeralda

Aura pokoju jest wspomnieniem dawnych pałacowych poddaszy. Główne elementy dekoracyjne to okna dachowe i odkryte, podświetlane belki konstrukcji dachowej. Wyjątkową atmosferę tworzy tu ściana pokryta tapetą przypominającą starą gazetę, opisującą codzienność z czasów automobili i aeroplanów.

Szczegóły

Cena od: $35 za noc


Apartament Biznes Thomasa Hardy’ego

Dwupokojowy apartament z wydzieloną częścią sypialnianą z biurkiem i osobną łazienką. Przestronny salon posiada komfortowy kącik kanapowy oraz drugą łazienkę. Całości dopełnia taras wychodzący na malowniczy staw.

Szczegóły

Cena od: $49 za noc


+

Search Room

Wymagane pola *