Hotel w Gdyni
0%

Kategoria obiektów: Pałac

Pokój Single Deluxe Jane Austen

Pokój z widokiem na wieżę, z wysokimi oknami dachowymi, może przywodzić skojarzenia z zamkową komnatą na poddaszu, w której zamykano piękne księżniczki. Bajkową aurę, podkreślają tu eleganckie pluszowe obicia łóżek i lampy w kształcie drucianego stelażu sukni balowej. Czuć tu tajemnicę pałacowych poddaszy, gdzie łączą się różne światy: dworski, wiejski i współczesny.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Lewisa Carrolla

Modernizm i ekranizacja „Alicji w Krainie czarów” T. Burtona stały się inspiracją dla tego pokoju obfitującego w kolory i faktury. Pieczołowicie dobrane elementy podkreślają awangardowy charakter pomieszczeń. Kwintesencja stylu vintage – fuzja minionych epok z nowoczesnymi elementami, pozwala puścić wodze fantazji.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Emily Brontë

Oprawa łóżka w łaciate, krowie plamy i szereg drewnianych belek, to nie jedyne akcenty nawiązujące do rustykalnego charakteru tego przestrzennego pokoju. Humorystyczny akcent w postaci rosnących na tapecie gruszek na wierzbie nadaje wnętrzu ton swobody i sielskości.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Vladimira Nabokova

Pokój muśnięty stylem podkreślającym kobiecą, zwiewną i fantazyjną naturę. Turkus tapicerowanej ramy łóżka i róż stylizowanej sofy to kolory przewodnie. Cukierkowo-pastelowa tapeta oraz napisy na przeszklonych drzwiach łazienkowych łączą się w lekkim francuskim stylu.

Szczegóły


Pokój Single Deluxe Charlesa Dickensa

Pokój z widokiem na wieżę, z wysokimi oknami dachowymi przywodzi skojarzenia z zamkową komnatą na poddaszu, w której zamykano piękne księżniczki. Bajkową aurę, podkreślają tu eleganckie pluszowe obicia łóżek i lampy w kształcie drucianego stelażu sukni balowej.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe with bath Williama Szekspira

Surowy styl drewnianej podłogi, oświetlenie podwieszone na grubych linach i niebanalne stoliki w formie przypalonych drewnianych pieńków doskonale przełamuje metalowe, romantyczne łóżko oraz wolnostojąca, dekoracyjna wanna na nóżkach, a także ażurowa lampa, rzucająca cień na chmury pokrywające ściany.

Szczegóły

Cena od: $27 za noc


1 2
+

Search Room

Wymagane pola *