Hotel w Gdyni
0%

Offers

K5 Food Story kolacja degustacyjna

kolacja degustacyjna gdynia

Zanurz się w świecie filmu i wyjątkowej kuchni Restauracji Biały Królik. 6 kwietnia 2024 zapraszamy na kolejną kolację degustacyjną przygotowaną przez Chefa Marcina Popielarza.. 

Dzień kobiet w Quadrille Relais & Chateaux

Self care lub weekend z przyjaciółkami? To idealny sposób na świętowanie Dnia Kobiet. Sprawdź, co przygotował dla ciebie Hotel Quadrille Relais & Chateaux.

Bajkowa zima w Gdyni

Gdynia, położona nad Morzem Bałtyckim, oferuje wiele atrakcji turystycznych także zimą. Możesz cieszyć się spacerami po urokliwej promenadzie nadmorskiej, odwiedzić akwarium morskie w Gdyni, czy zwiedzić jedno z wielu muzeów, takich jak Muzeum Emigracji

Wielkanoc w Quadrille

Wielkanoc w Gdyni to wyjątkowy czas, kiedy łączymy świętowanie w pierwszymi, wiosennymi powiewami, spacerami nad Zatoką, spędzaniem czasu w relaksującej strefie A’Quadrille. Spraw sobie i swojej drugiej połówce piękny, wielkanocny weekend!

Romantic getaway

An intimate, boutique, adults only hotel will make you forget about the whole world and enjoy time for two.

Follow the White Rabbit

The Biały Królik Restaurant is a place created with passion and with a great knowledge of culinary art. Chef Marcin Popielarz (finalist of San Pellegrino Young Chef 2018) created here his interpretation of a modern Polish cuisine – imaginative, full of details, appealing to all senses and strongly embedded in regional recipes and products.

Reversed weekend

Przepis na idealną regenerację? Zdradzamy jeden z naszych sekretów: najlepiej odpoczywa się w hotelu od niedzieli do wtorku czyli podczas tzw. odwróconego weekendu.

Spa dla Dwojga

Jest wiele powodów, by odwiedzić Hotel Spa Quadrille. Odpoczynek, pielęgnacja, świętowanie urodzin czy rocznicy ślubu, zaręczyny czy po prostu chwilowa ucieczka od codzienności!

Vouchery prezenowe

For your convenience, we offer vouchers for specific services or any amount to be used on site – in a hotel, restaurant or Spa.

Engagement

Adult only Quadrille Hotel  Hotel is an ideal venue for the engagement
– beautiful palace interior, cosy atmosphere in an adult only hotel, avant-garde cuisine of the White Rabbit Restaurant and discreet service – will make your evening spectacular.

Spectacular Wedding Ceremony

Our outdoor parties are exquisitely imaginative, creating many arrangement possibilities. The extensive two-hectare terrain allows for virtually any setting.

Wieczór panieński w SPA

Wieczór panieński w SPA to doskonała alternatywa dla hucznych zabaw w klubie lub też może stanowić ich ekskluzywne preludium.

Wieczór kawalerski

W Hotelu Quadrille od lat organizujemy unforgettable bachelor parties, które każde z osobna staje się niezwykłym i na długo zapamiętanym eventem.

Sunday SPA

We highly recommend our attractive Sunday Spa packages thanks to which you will end the week refreshed and completely relaxed.

Day SPA

day spa quadrille gdynia

Czasami każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia i ucieczki od codzienności, choćby na kilka godzin. W ramach oferty Day Spa proponujemy błogi relaks w komfortowej przestrzeni z basenem i saunami tylko dla dorosłych…

SPA Box

spa box gdynia quadrille

Chwile odprężenia należy dawać sobie również w trakcie tygodnia. Uważamy, że warto raz na jakiś czas zrobić coś naprawdę przyjemnego i głęboko relaksującego, co nie do końca może okazać się osiągalne w warunkach domowych. SPA BOX to idealne rozwiązanie. 

Men Day SPA

Czasami każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia i ucieczki od codzienności, choćby na kilka godzin. W ramach oferty Day Spa proponujemy błogi relaks w komfortowej przestrzeni z basenem i saunami tylko dla dorosłych…

SPA dla kobiet w ciąży

To propozycja dla przyszłych mam, które również potrzebują chwili relaksu i głębokiego odprężenia. Bezpieczne zabiegi wykonywane przez profesjonalistów są gwarancją najlepiej spędzonego czasu przyszłej Mamy!

+

Search Room

Required fields are followed by *