Wyciszenie, regeneracja ciała i umysłu… czyli warsztat relaksacyjny – joga nidra z Edytą Szulc

Zapraszamy na warsztat relaksacyjny – joga nidra “Wyciszenie, regeneracja ciała i umysłu” z Edytą Szulc.

Powstał on z myślą o osobach, które potrzebują głębokiego relaksu, a także chciałyby oczyścić umysł z nadmiaru myśli oraz negatywnych emocji.

Wydarzenia te, już od wielu lat znane są na całym świecie, a regularna praktyka pozwala na wzmocnienie sił witalnych i pobudzenie energii w ciele.

Na samym początku spotkania, wszyscy uczestnicy siadają w kręgu. To idealny czas, aby każdy opowiedział kilka słów o sobie oraz intencji, z którą przyszedł.

Dla maksymalnego komfortu naszych Gości przygotowaliśmy materace, poduszki oraz koce, wszystko  po to, aby ułożyć się w wygodnej pozycji.

Następnie, każdy uczestnik wejdzie w stan zwany – jogą nidrą -.

Joga nidra to stan świadomości pomiędzy przebudzeniem a snem, podobny do etapu „zasypiania”, zwykle wywoływany przez medytację z przewodnikiem. Podczas jogi nidry, ciało zostaje rozluźnione, umysł uwolniony jest od stresu, co pozwala na udanie się w podróż do samego siebie.

Ta starożytna technika pochodzi z Indii i jest rozpowszechniona  na całym świecie.

Na koniec warsztatu przewidziany jest koncert na instrumentach uzdrawiających, takich jak m.in.: bęben szamański, grzechotka, kalimba, misy tybetańskie i dzwoneczki. Nie zabraknie również pieśni medycyny z różnych kultur.

Zapraszamy wszystkich w tę piękną podróż.

_________

Warsztat poprowadzi Edyta Szulc – wieloletnia nauczycielka pracy z ciałem. Joginka i choreo-terapeutka.  Masażystka zabiegu uwalniającego z ograniczeń umysłu- Access Bars oraz Access Facelift.

„Ciało jest brzegiem oceanu istnienia” Anonimowy mistrz suficki.

Edyta od dziecka interesowała się pracą z ciałem, jako cudownym narzędziem do samopoznania. W 2005 roku ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego z tytułem magistra Zdrowia Publicznego. Ukończyła również 2-letnią szkołę doradztwa szamańskiego u znanej psychoterapeutki i szamanki Arvick Baghramian. Od ponad 15 lat pracuje z człowiekiem i jest to jej droga życiowa.  W swojej pracy zwraca uwagę na szukanie kontaktu ze swoim ciałem i oddechem, akceptację siebie, zrozumienie swojego ciała, a tym samym poznanie siebie.

Koszt: 90 zł / os.
Czas: 1,5 h

Zapisy: spa@quadrille.pl lub pod nr telefonu +48 609 991 209 [ilość miejsc ograniczona]

*Konieczna wcześniejsza rezerwacja.
**Płatność przed wydarzeniem w Recepcji Spa.
***Przeciwwskazania do uczestnictwa:
– ciąża
– rozrusznik serca

12 lutego 2023 o 18:00 - 19:30