Spotkania z medytacją

Jesteś zainteresowana/y praktyką uważności? Masz ochotę na wyciszenie i odprężenie? Chcesz dobrze rozpocząć nowy tydzień? Chciałbyś zaznać poczucia głębokiego relaksu?

Przyjdź i poznaj podstawy Mindfulness i naucz się korzystać z prostych technik świeckich medytacji, aby mogły towarzyszyć Ci na co dzień. Już 15-minutowa codzienna medytacja przynosi odczuwalne dla Twojego życia efekty.

Spotkania z medytacją to okazja do poznania podstaw Mindfulness czyli uważnej obecności i zaznania korzyści, jakie płyną z jej regularnych praktyk. Jeśli już medytujesz, spotkania są okazją do pogłębiania własnej praktyki uważności i dzielenia się doświadczeniami w życzliwym i wspierającym gronie.

Dzięki prostym technikom medytacyjnym:
• nauczysz się uspokajać rozproszony umysł i regenerować go po ciężkim dniu pracy,
• doświadczysz świadomej obecności w teraźniejszości, co przyniesie Ci poczucie pełniejszego przeżywania i korzystania z życia,
• pogłębisz wrodzoną życzliwość i akceptację dla siebie oraz innych, co ma bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie i relacje z innymi ludźmi.

Dzięki regularnym praktykom przestaniesz reagować nawykowo, zredukujesz stres i frustrację, wyjdziesz z trybu ‘auto pilota’ i zyskasz większą kontrolę nad swoim życiem oraz nauczysz się pełniej z niego czerpać.

Uważność to nasza wrodzona umiejętność, którą warto rozwijać i kształtować, zaniedbana pozostaje w uśpieniu. Stan uważności pozwala rozwinąć naszą wrodzoną inteligencję, a także zidentyfikować procesy wewnętrzne. Takie rozpoznanie owocuje pogłębiającym się stanem świadomości, w którym mądrość i życzliwe współczucie pojawiają się automatycznie i spontanicznie dokonują istotnej przemiany. Obserwujemy wtedy jak nasz potencjał stopniowo zwiększa się, a życie staje się pełniejsze.

Zapraszamy Cię do naszego grona!

Zapewniamy poduszki i maty.

Prowadzący: Magdalena Tybura – nauczyciel Mindfulness, Mindfulness Association Polska.

Termin: niedziela 19.30 – 21.00 (21 lipca, 4 sierpnia, 25 sierpnia)
Koszt 35 zł od osoby

Bilety należy kupić, wpłacając kwotę 35 zł od osoby na konto bankowe o nr 93 1140 2004 0000 3902 7820 8701 w mBanku. W tytule proszę wpisać termin spotkania.

4 sierpnia 2019 o 19:30 - 21:00 Sala Balowa w Hotelu Quadrille