Ceremonia dźwięku – kąpiel w wibracjach

koncert relaksacyjny

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zatopimy się w dźwiękach i wibracjach gongu, mis tybetańskich, mis kryształowych, dzwonków i innych instrumentów medycyny.

Ceremonia dźwięku to możliwość pięknej, wewnętrznej podróży, spotkania ze swoją intuicją oraz emocjami, wejścia w stan głębokiej relaksacji i odprężenia, uzyskania poczucia spokoju i harmonii, zwiększenia swojej mocy twórczej i kreatywności, usunięcia blokad energetycznych w ciele, rozluźnienia mięśni.

Dźwięki to wibracje. I chociaż wydaje nam się, że dźwięki jedynie słyszymy, to tak naprawdę nawet te najdelikatniejsze oddziałują fizycznie na całe nasze ciało. Fala dźwiękowa dociera do każdej komórki ciała, pobudzając i wspierając nasze procesy samouzdrawiania, harmonizując organizm na poziomie komórkowym.

Podczas kontaktu z dźwiękami mis i gongu następuje szybkie przejście fal mózgowych ze stanu beta do stanu alfa, a następnie theta, co wprowadza w stan medytacyjny, stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Jeśli potrzebują Państwo chwili dla siebie, odcięcia się od wszelkich bodźców po ciężkim tygodniu pracy, pobycia w bezpiecznej, wysoko wibrującej przestrzeni, wyciszenia się – to spotkanie idealnie Państwu w tym pomoże.

Tę niesamowitą podróż przez dźwięki poprzedzi Ceremonia kakao :

Surowe kakao, czyli czarne złoto Majów to roślina słynąca ze swoich niezwykłych właściwości, znana i stosowana od tysięcy lat przez szamanów i plemiona Ameryki Południowej.

Napój z surowego kakao wspomaga stany medytacyjne, wspiera rozwój duchowy, zwiększa przepływ energii, stymuluje mózg, zwiększa odczuwanie bodźców. Bardzo mocno odczuwalne jest również jego działanie w przestrzeni serca – kakao otwiera je pięknie na czucie i pracę z emocjami. Zachęca do zajrzenia w głąb siebie. Zwiększa poczucie bezwarunkowej miłości i akceptacji oraz pomaga w procesie wybaczania.

Działanie ceremonialnego kakao jest bardzo subtelne, nie zmienia ono stanu naszej świadomości, a jednocześnie bardzo wyraźnie wpływa na sposób postrzegania rzeczywistości – gdyż przenosi nas mocno z przestrzeni umysłu do przestrzeni serca.

Podczas spotkania wypijemy wspólnie napój z kakao, zrobimy to w sposób ceremonialny, z ogromną uważnością. Pomoże nam to później wspólnie przystąpić do podróży przy dźwiękach.

Prowadząca – Agnieszka Rećko

„Ludzkie ciało fascynowało mnie od zawsze. Rozwój w obszarze pracy z ciałem, umysłem, świadomością, odkrywanie swojego potencjału i docieranie do najgłębszych zakątków duszy to moja największa życiowa pasja. Najwięcej mocy czerpię z natury i to z nią stale buduję jedną z najgłębszych i najważniejszych relacji mojego życia. Moją życiową misją jest służba drugiemu człowiekowi w energii bezwarunkowej miłości.”

Koszt: 70 zł / os.

*Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie.
*Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata 100 %
*Rezerwacja: spa@quadrille.pl , +48 58 351 03 20

 

 

Hotel Quadrille - Sala Balowa na I piętrze