Wielkanocna Podróż z Białym Królikiem *****

czyli Święta w duchu slow z autorską kuchnią i regionalną nutą

(15-18.04 Hotel Quadrille w Gdyni Orłowie)

Zapraszamy do Hotelu Quadrille i skorzystania z oferty „Wielkanocna Podróż z Białym Królikiem”, w której zachęcamy Gości do nieśpiesznego delektowania się autorską kuchnią naszej restauracji.

Nasze motto „Experience the wonderland” wyraża pragnienie, by inspirować Gości do podróży w duchu slow, podczas których można się niespiesznie delektować każdym momentem.

Ważnym elementem doświadczenia Quadrille są kulinaria. Nasza oferta „Wielkanocna Podróż z Białym Królikiem” to zaproszenie do Krainy Czarów wszystkich dorosłych, osób świadomych siebie, ciekawych świata, poszukujących spokoju i wyjątkowych doznań kulinarnych. Podczas Wielkanocy w Quadrille pragniemy zaoferować Państwu coś więcej niż pobyt – zapadające w pamięć przeżycie.

Mogą Państwo skorzystać z wybranych propozycji takich jak:

 • wielkanocne śniadania* w kameralnej atmosferze w tym niedzielne z oprawą muzyczną,
 • autorskie wielkanocne wypieki,
 • pieczywo z piekarni Białego Królika,
 • świąteczne obiady i kolacje z regionalną nutą**,
 • degustacje w formie fine diningowej** (menu tradycyjne i roślinne).

Autorska Restauracja Biały Królik to zaczarowane miejsce, które poszerza horyzonty kulinarnych doznań, zachwyca i działa na wszystkie zmysły. Stworzona z pasją przez wybitnego Szefa Kuchni – Marcina Popielarza i doceniona przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault&Millau.

Niepowtarzalny wystrój restauracji wprowadza w magiczny świat baśni, gdzie rzeczywistość styka się z magią zwłaszcza na talerzu. A nawet najmniejsze detale dekoracyjne współgrają z pałacowym wnętrzem Hotelu Quadrille. Wykwintne apelujące do wszystkich zmysłów potrawy stanowią dopełnienie tej niezwykłej aury.

Więcej na temat kuchni Białego Królika: https://quadrille.pl/bialy-krolik/

Dodatkowo do Państwa dyspozycji:

 • Spa z basenem i  bogata oferta relaksacyjna,
 • klimatyczne wieczory w Pubie 10/6,
 • nasz concierge Anną Kocemba, która pomoże Państwu zaplanować dodatkowe aktywności w okolicy i doradzi, gdzie warto się wybrać,
 • możliwość zamówienia wielkanocnych zestawów prezentowych z przetworami roślinnymi Marcina Popielarza produkowanymi w naszym siostrzanym obiekcie Leśnym Dworze w Sulęczynie
  (więcej: https://lesnydwor.pl/oferty/swiateczne-zestawy-prezentowe) oraz pieczywa z piekarni Białego Królika
  (więcej: https://quadrille.pl/o-sztuce-pieczenia-chleba/)
  i tym samym przedłużenia świątecznej przyjemności lub obdarowania nią bliskich…

Zarezerwuj

A dla tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć czegoś więcej o świątecznych zwyczajach na Pomorzu oraz poznać historię naszego Pałacu i jego okolic, przygotowaliśmy coś specjalnego:

Wielkanocna Wycieczka z Białym Królikiem

niedziela, 17 kwietnia, godz. 11.30-13.00

Zaraz po wielkanocnym śniadaniu Biały Królik zmaterializuje się i zabierze Państwa w podróż przez przypałacowy park, przybliżając jego blisko 700-letnią historię. Podążając za Białym Królikiem, trafią Państwo do pobliskiego kościoła, którego dzieje nierozerwalnie związane są z przeszłością naszego miejsca. Chętni będą mogli zostać na nabożeństwie, które rozpocznie się o godz. 13:00  Zapraszamy!

Koszt: 50 zł / os.
Zapisy: concierge@quadrille.pl, +48 58 351 03 00

MNIEJSZANOC, czyli Wielkanoc po drugiej stronie lustra

termin: 18-20.04

Wszystkim tym, którzy cenią sobie wypoczynek w kameralnej atmosferze i bardzo atrakcyjnej cenie, polecamy naszą ofertę specjalną:

Mniejszanoc czyli Wielkanoc po drugiej stronie lustra.

Nasza propozycja to pobyt od świątecznego poniedziałku do środy (18-20 kwietnia), w trakcie którego będą się Państwo mogli delektować
wielkanocnym klimatem, tradycyjnymi specjałami szefa kuchni oraz indywidualnie dobranymi zabiegami w Spa Quadrille.

Specjalne stawki obowiązują wyłącznie członków programu lojalnościowego Quality by Quadrille, do którego można dołączyć na przykład przez subskrypcję naszego newslettera na dole strony internetowej. Więcej: https://quadrille.pl/experience-quality-by-quadrille/

Zarezerwuj

Nasze obiekty

Pałac

Oficyna

Quadrille w Tu jest pięknie!

Zapraszamy do obejrzenia odcinka w którym Dorota Szelągowska odwiedza nasz Hotel.

Nagrody