• Technika Bowena

W trosce o Państwa dobre samopoczucie, zdrowie i relaks na głębokim poziomie, proponujemy Państwu innowacyjną w Polsce terapię Bowena. Ta efektywna technika holistycznej pracy z ciałem, niezwykłe osiągnięcie w dziedzinie medycyny naturalnej, przynosi poprawę zdrowia na każdej jego płaszczyźnie.

W trakcie zabiegu, na komfortowym podgrzewanym łóżku, poczujecie Państwo na ciele kilka delikatnych ruchów wykonanych przez wykwalifikowanego terapeutę. Ich ilość dostosowana jest indywidualnie do Państwa organizmu. W czasie kilkuminutowej przerwy, organizm rozpocznie pracę naprawczą, uruchamiając własne zdolności samoregulacji we własnym rytmie. To delikatne rolowanie w konkretnych miejscach, przywraca w ciele prawidłową pracę powięzi, uruchamia układ immunologiczny oraz część przywspółczulną autonomicznego układu nerwowego, co procentuje głębokim procesem naprawczym i błogim uczuciem odprężenia. Zabieg sprzyja powrotowi organizmu do harmonii (i homeostazy czyli) i równowagi wewnętrznej.

Technika polecana jest dla przedsiębiorców, sportowców, kobiet w ciąży, rekonwalescentów, i wszystkich osób pracujących w stresie, którym do zachowania pełnego zdrowia niezbędne są techniki relaksacyjne. Terapeuta wykonuje zabieg na ciele pacjenta przez cienką odzież. Metoda pochodzi z Australii i jest tam oficjalnie uznaną metodą leczniczą.