• Sunday SPA

Serdecznie zapraszamy na niedzielny relaks w Quadrille Spa, gdzie czeka na Państwa kameralna strefa wodna przeznaczona dla osób dorosłych. Skomponowaliśmy dla Państwa atrakcyjne pakiety Sunday Spa, dzięki którym zakończycie tydzień wypoczęci i odprężeni.

 

Sunday Spa

 

Pakiet Standard

– 3-godzinne wejście do strefy wodnej A°quadrille między 10.00 a 20.00
– lunch w hotelowym Pubie 10/6 w godzinach 13.00 – 19.00

200 zł / os.

 

 

 

Sunday Spa 2  

Pakiet Comfort

– pełen pakiet Standard
– masaż Classic

360 zł / os.

 

 

 

Sunday Spa 3

 

Pakiet Exclusive

– pełen pakiet Standard
– rytuał na twarz i ciało Caudalie Quadrille

600 zł / os.

 

 

Szczegóły:

A°quadrille czyli: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, strefa chłodzenia z prysznicami i lodem, strefa relaksu przy basenie ze słoneczną łąką, strefa cardio oraz ręcznik i szlafrok dla wygody Gości

Lunch w Pubie 10/6 do wyboru:

danie główne + deser lub przystawka + zupa + deser

(napoje dodatkowo płatne)

https://quadrille.pl/pub-menu/

masaż Classic czyli: klasyczny masaż całego ciała w dwóch odsłonach, w którym intensywność i szybkość ruchów oraz dobór odpowiednich balsamów i olejków aromaterapeutycznych dopasowujemy do celu jaki chcemy osiągnąć oraz preferencji.

rytuał na twarz i ciało Caudalie Quadrille- zabieg pielęgnacyjno-odżywczy wpływający na głęboką relaksację ciała i duszy. Peeling oparty na bazie prawdziwych skruszonych pestek winogron z dodatkiem balsamu Caudalie, głęboko oczyszcza skórę pozostawiając ją jednocześnie odpowiednio nawilżoną. Masaż wykonywany na oleju winogronowym Caudalie nawiązuje do rytuałów Dalekiego Wschodu, wpływając na maksymalne odprężenie. Zwieńczeniem pielęgnacji ciała jest aplikacja balsamu winogronowego The des Vignes. Zabieg na twarz to idealne odświeżenie cery ekscytująca przygoda z niezwykłymi zapachami w tle.

Sunday Spa to doskonały sposób na regenerację po pracowitym tygodniu i odzyskanie energii przed poniedziałkowymi wyzwaniami.

To także doskonały pomysł na oryginalny prezent.

Warunki rezerwacji:

– oferta skierowana wyłącznie do osób dorosłych i obowiązująca jedynie w niedzielę;
– konieczna wcześniejsza rezerwacja, gdyż dysponujemy ograniczoną ilością miejsc;
– możliwy jest zakup vouchera podarunkowego na Sunday Spa;
– kontakt: spa@quadrille.pl , +48 58 351 03 20;