• Nowości i aktualne promocje

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i aktualnymi promocjami w Quadrille Spa.

To tutaj będziemy dzielić się z Państwem naszymi najbardziej atrakcyjnymi ofertami i najświeższymi propozycjami. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z wachlarzem naszych usług.

NOWOŚCI

Masaż Prenatalny

Odprężająca i prozdrowotna forma terapii przeznaczona dla kobiet w ciąży. Techniki zastosowane w trakcie masażu pomagają przynieść ukojenie obolałemu ciału, minimalizując przy tym napięcie emocjonalne. Ponadto zabieg ten, pozytywnie wpływa na szereg procesów zachodzących w organizmie przyszłej mamy jak np. prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego, limfatycznego,  a także oddechowego.

Oprócz głębokiego relaksu, masaż prenatalny pozwala na zmniejszenie dolegliwości bólowych mięśni przykręgosłupowych, a odpowiednie opracowanie kończyn dolnych, znacznie zmniejsza ich obrzęk.

Przebieg zabiegu różni się od klasycznych terapii ze względu na zastosowanie specjalnych, bezpiecznych pozycji dla przyszłej mamy. Kosmetyki używane podczas masażu są przede wszystkim delikatne, a ich zapach nie drażni wrażliwego węchu.

Warto wiedzieć, że terapia przeprowadzana jest tylko pomiędzy trzecim, a ósmym miesiącem ciąży, ponieważ jest to najbezpieczniejszy i najbardziej stabilny okres w zdrowej ciąży.

Przed udaniem się na masaż, należy skonsultować się z lekarzem – ginekologiem prowadzącym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz uzyskania pisemnej zgody pozwalającej na przeprowadzenie terapii.

czas: 75 min
kwota: 270 zł


Pedicure podologiczny

Kompleksowy zabieg, który ma na celu przywrócić prawidłową kondycję stóp. Dedykowany jest dla osób, które nie mają widocznego problemu z stopami, ale dla własnego komfortu chcą zadbać o swoje stopy. Zabieg ten sprawdzi się także przy problemach dotyczących nadmiernego rogowacenia się naskórka, często powstającymi modzelami, nagniotkami oraz uszkodzeniami płytki paznokcia. Etapy przeprowadzanego zabiegu są indywidualnie dobierane do potrzeb stóp. Usługa obejmuje skrócenie i oszlifowanie paznokci, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie fizjologicznych zrogowaceń oraz aplikację odpowiednio dobranych preparatów pielęgnacyjnych, a także porady dotyczące prawidłowej pielęgnacji domowej.

czas: 90 min.
cena: 200 zł


OFERTY PROMOCYJNE

Zabiegi  z kwasami

Zabiegi z kwasami to bez wątpienia skuteczna broń przeciwko najczęstszym dolegliwościom skórnym.
Przebarwienia, zaskórniki, trądzik, drobne blizny i zmarszczki – właśnie te problemy można zażegnać
dzięki medycznemu działaniu kwasów. Zima to optymalny czas na rozpoczęcie serii
profesjonalnych zabiegów z kwasami chemicznymi ‘Peel Mission’.

Przy zakupie kompletu czterech zabiegów, piąty otrzymują Państwo od nas w prezencie.

*Podana propozycja dostępna również w formie eleganckiego Vouchera upominkowego.

Zapraszamy do kontaktu: spa@quadrille.pl , +48 58 351 03 20, +48 609 991 209