• Nowości i aktualne promocje

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i aktualnymi promocjami w Quadrille Spa. 

 

Wyjątkowe promocje w Quadrille Spa !

Do końca września wszystkie zabiegi powyżej 300 pln z 20% zniżką od ceny regularnej. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej podaj hasło -Quadrille23- podczas składania rezerwacji.

 

AROMATHERAPY- NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIE AROMATERAPII

To intensywny rytuał masażu, będący połączeniem technik wschodnich i zachodnich, umożliwiający podczas jednego zabiegu pracę nad ciałem, umysłem i duchem.

Zabieg poprzedza konsultacja, która ma na celu poznanie potrzeb emocjonalnych i fizycznych Gości Spa. Na tej podstawie przeprowadzany jest test zapachu oparty o 12 charakterystycznych mieszankach , w celu doboru takiej, która będzie idealnie rezonować z potrzebami osoby masowanej. 

Starannie dobrane uciski podczas masażu stymulować będą układ nerwowy, natomiast wybrane techniki nerwowo-mięśniowe (TNM) oraz elementy masażu szwedzkiego, zmniejszą napięcia oraz pobudzą prawidłowe krążenie. Zabieg ten uwalnia więc blokad obecnych w różnych częściach ciała, pozostawiając uczucie głębokiego relaksu i doładowania.

CENA: 470 PLN

WE DWOJE: 900 PLN

CZAS TRWANIA: 90 minut

AROMATHERAPY- RELAX I SEN

Wyjątkowy rytuał masażu, który przyjemnie otuli, sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi oraz znakomicie przygotowuje do snu. Odpowiednio dobrane uciski uwolnią napięcia w kluczowych obszarach ciała. Ręcznie przygotowywana, wysoce skuteczna mieszanka olejków eterycznych DEEP RELAX towarzysząca podczas całego zabiegu zawiera stabilizujący wetiwert, kojący rumianek i relaksujące, czyste olejki eteryczne z drzewa sandałowego. Pomoże się ona pozbyć codziennego zmęczenia, spowolnić pędzący umysł i przygotować na spokojny, regenerujący sen.

Masaż koncentruje się na plecach, skórze głowy, twarzy, ramionach, nogach i stopach. Rytuał uzupełniony jest o zabieg na twarz z przyjemnym, uciskowym masażem i maską.

CENA: 470 PLN

WE DWOJE: 900 PLN

CZAS TRWANIA: 90 minut

AROMATHERAPY- LEŚNA TERAPIA

Specjalnie opracowany rytuał oparty o japońską, prozdrowotną praktykę Shinrin yoku, uwalniający od stresów współczesnego życia dzięki doświadczaniu natury. Unikalne połączenie olejków aromaterapeutycznych FOREST THERAPY przeniesie Gości Spa bliżej natury, pozytywnie wpłynie na układ oddechowy oraz samopoczucie. Sam zabieg Forest Therapy rozpoczyna się od oczyszczania, inhalacji oraz głębokiego, uwalniającego napięcia masażu. Następnie nakładana jest ciepła błotna maska na dłonie i stopy, a towarzyszą jej gorące kamienie. Rytuał kończy zabieg na twarz z peelingiem, maską błotną i refleksologicznym masażem twarzy.

CENA: 470 PLN

WE DWOJE: 900 PLN

CZAS TRWANIA: 90 minut

AROMATHERAPY- RÓŻANA ROZKOSZ

Wieloetapowy zabieg wykorzystujący właściwości róży damasceńskiej, dedykowany osobom, które potrzebują intensywnego odżywienia oraz poprawy kondycji skóry. Rozpoczyna się od sztuki oddychania, w celu oczyszczenia umysłu, po którym następuje peeling ze zmielonych pestek z oliwek. Przygotowuje on skórę do zabiegu, idealnie wygładza i ułatwia wchłanianie aktywnych składników zawartych w pielęgnacji. Głęboko nawilżający żel, luksusowy olejek z róży, neroli, geranium połączone z bogatym w składniki balsamem regenerują i pozostawiają skórę miękką i promienną. Zabieg wprawia w pozytywne wibracje oraz cudownie nawilża i wygładza ciało. 

Skomponowany został tak aby, zmiękczyć, nawilżyć oraz wspomóc odnowę oraz regenerację komórek twarzy. W czasie, gdy cera oddaje się nawilżającym właściwościom maski, wykonywany jest masaż skóry głowy, rozluźniający napięcie mięśniowe oraz delikatny masaż ramion i dłoni. Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, a także idealny dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza suchej, delikatnej i wrażliwej. 

CENA: 600 PLN

WE DWOJE: 1160PLN

CZAS TRWANIA: 120 minut