• Nowości i aktualne promocje

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i aktualnymi promocjami w Quadrille Spa.

To tutaj będziemy dzielić się z Państwem naszymi najbardziej atrakcyjnymi ofertami i najświeższymi propozycjami. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z wachlarzem naszych usług.

MASAŻ ŚWIECĄ- przyjemnie ciepły masaż aromaterapeutyczny

Wykonywany ciepłym olejkiem ze świec, składających się całkowicie z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych dobieranych indywidualne do Państwa nastroju i preferencji. Uwielbiany przez wszystkich amatorów olejków do masażu i magicznej atmosfery, jaką dają zapalone świece. Rozpuszczony wosk przyjemnie ogrzewa skórę i pozostawia ją miękką. Nie zastyga jak ten tradycyjny ale tworzy miłą w dotyku otulinę. Po masażu skóra jest dobrze ukrwiona, pachnąca, zadbana i promieniująca blaskiem. Masaż świecą jest zabiegiem, który łączy w sobie techniki klasyczne, aromaterapię oraz kojące ciepło płomienia świecy.

Do wyboru mają Państwo 4 warianty zapachowe:
– drzewo sandałowe, bergamotka, piżmo;
– biały sandałowiec, jaśmin, białe piżmo;
– argan i drzewo sandałowe;
– cedr, goździk, werbena.

CZAS: 75 min CENA: 300 PLN

Cena dla dwóch osób: 550 PLN

 

ELEKTROKOAGULACJA

Zabieg przeznaczony usuwania owłosienia, włókniaków i zamykania poszerzonych naczyń włosowatych za pomocą prądu stałego i zmiennego o wysokiej częstotliwości. Wykorzystując trzy tryby pracy: termolizę, elektrolizę oraz metodę łączoną z powodzeniem zamknie światło naczynia, zniszczy cebulkę włosa czy usunie włókniaki i brodawki.

CZAS: 15-30 minut

CENA:
zamykanie naczynek 150-350 PLN
usuwanie włókniaków 150-350 PLN
usuwanie brodawek pojedyncza 80 PLN, następna + 40 PLN
usuwanie pojedynczych włosów