• Masaż dźwiękiem

Człowiek odkrył, że niektóre z instrumentów emitują częstotliwości zbliżone do naturalnych częstotliwości ludzkiego organizmu. Znalazło to potwierdzenie w badaniach z wykorzystaniem aparatury inżynieryjnej co doprowadziło do powstawania instrumentów o stricte terapeutycznych właściwościach z zachowaniem i tradycji i sztuki wykonywania ich.

Działanie wibracji mis dźwiękowych (nazywanych także misami tybetańskimi, himalajskimi śpiewającymi, terapeutycznymi) oraz gongów można rozdzielić na trzy poziomy: ciało, umysł, dusza – czyli to co magiczne w nas.

Wartym spróbowania jest indywidualna sesja masażu dźwiękiem. Opierająca się na tych samych zasadach oraz wykonywana tymi samymi instrumentami co grupowe sesje relaksacyjne wykonywana jest już bezpośrednio na ciele osoby masowanej. Dźwięki i ich wibracje przedostają się wewnątrz ciała, rozchodząc się poprzez wewnętrzne struktury, delikatnie stymuluje do regeneracji, rozluźnia napięcia i tonizuje.

W Quadrille Spa grupowe sesje relaksacyjne odbywają się dwa razy w miesiącu – raz w środku tygodnia a raz w weekend. O aktualne terminy mogą Państwo zapytać w recepcji Quadrille Spa.

Jakub Leonowicz

dyplomowany masażysta, terapeuta. W swojej praktyce łączy techniki głębokiej pracy z tkankami z wykorzystaniem filozofii wschodu oraz z rozluźnieniem na poziomie mentalnym. Duży nacisk kładzie na balansowanie napięć fizycznych z psychicznymi oraz wewnętrznym stanem duchowym. W Quadrille Spa prowadzi grupowe sesje relaksacyjne z wykorzystaniem mis dźwiękowych (tybetańskich) i gongów oraz indywidualne masaże dźwiękiem.