O nas

Aktualne menu Quadrille Spa wpisuje się w trend rozwoju kosmetologii w kierunku zabiegów opartych na technologiach. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie Spa i a°quadrille. Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ewelina Araszkiewicz

Wellness & Spa Operation Manager

ewelina.araszkiewicz@quadrille

+48 697 835 219

Absolwentka studiów z zakresu kosmetologii oraz magister turystyki uzdrowiskowej Spa & Wellness. Słuchaczka licznych kursów, podyplomowych studiów o specjalności pedagogika oraz zarządzanie podmiotami leczniczymi. Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury dostępnej Spa. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży beauty. Prywatnie mama, mors i autor artykułów na portalu Zatoka Piękna.

Kacper Wiśniewski

Wellness & Spa Quality Manager

kacper.wisniewski@quadrille.pl

+48 733 022 411

Absolwent studiów z zakresu Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Personelem oraz Promocji Zdrowia . Dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał również za granicą. Ukończył liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu terapii leczniczych, orientalnych rytuałów, a także zabiegów kosmetycznych. Jego pasją bez wątpienia jest masaż i praca z ludźmi, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami poprzez prowadzenie szkoleń. Jego atuty to z pewnością uśmiech na twarzy, profesjonalizm i szczerość. Prywatnie wielki fan motoryzacji.

Aleksandra Woźnowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Ambitna osoba, dla której masaż to największa pasja. Studiując na Akademii Muzycznej równolegle ukończyła technikum masażu pod okiem świetnych profesorów - od tamtej pory terapia manualna stała się jej priorytetem. Ukończyła wiele warsztatów z technik relaksacyjnych (Feldenkraisa, Alexandra, poizometryczna relaksacja mięśni), masaży sportowych, zabiegów kosmetycznych (kobido, bańka chińska, masaż stemplami ziołowym, masaż gorącą czekoladą), ćwiczeń rehabilitacyjnych, jednak to masaż tkanek głębokich stał się jej ulubioną metodą pracy, której uczyła się od światowej sławy Arta Riggsa. Cel jej pracy to zadowolenie klienta i jak największa przyjemność płynąca z masażu wraz z jego skutecznością.

Patryk Jankowski

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Ambitny student Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku fizjoterapia. Z zawodu technik masażysta. W terapii manualnej i masażu odnalazł swoje życiowe powołanie. Największą satysfakcję daje mu widok ulgi i rozluźnienia na twarzy gościa, który oddał się w jego ręce. Ciągle dąży do rozwoju osobistego. Prywatnie interesuje się kolarstwem szosowym i motocyklami. Wielbiciel dobrej kawy.

Katarzyna Bojanowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwenta wielu szkół policealnych i kursów o charakterze Beauty , Spa&Wellness, a także specjalistka ds. podologii, która wkłada w swoją pracę wiele serca i zaangażowania. Do każdego gościa podchodzi indywidualnie, a tym, co najbardziej motywuje ją do działania, jest uśmiech zadowolonego klienta. Jej ogromnym atutem jest optymizm i pogodne usposobienie, które emanują z jej twarzy. Prywatnie, wielka fanka siatkówki.

Sandra Ringwelska

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Szkoły Saffron Walden County High School. Pasjonuje się podróżami. Młoda, ambitna, uwielbia kontakt z drugą osobą. Prywatnie, bardzo otwarta i przyjazna, na twarzy zawsze widnieje szczery i szeroki uśmiech . Wolny czas najchętniej spędza na poznawaniu świata z najbliższymi.

Paulina Porszke

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Kompozytor aranżer, pianistka, wokalistka. Magister sztuki w specjalizacji kompozycja i aranżacja na Wydziale Jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Z zawodu i pasji muzyk, z zainteresowania eksplorator estetyki każdego rodzaju. W wolnym czasie zagłębia się w badanie składników używanych do produkcji kosmetyków i ich wpływ na pielęgnację cery, ciała i włosów oraz w dziedzinę medycyny estetycznej. Interesuje się psychologią społeczną i jednostkową, zarówno czasów historycznych i współczesnych, lubi zgłębiać tematykę relacji międzyludzkich. Uwielbia psy. Lubi kino. Mimo, iż z biegiem lat jest co raz większą realistką, nie brakuje w niej optymizmu, dystansu i marzycielskiego pierwiastka, wynikającego prawdopodobnie z artystycznej, romantycznej duszy. Stara się często przebywać na łonie natury, z której czerpie dużo inspiracji zarówno na przestrzeni rozwoju artystycznego, jak i w codziennym życiu. Z natury ciepła i uśmiechnięta osoba

Katerina Fisun

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Swoją widzę i doświadczenie zdobywała w pracy ze sportowcami, również za granicą. W życiu prywatnym interesuje się florystyką i przygotowuje przepiękne kompozycje z owoców, warzyw i kwiatów. Masaż to jej pasja i traktuje go jako niezbędny czynnik przyczyniający się do dobrego samopoczucia, a także poprawy kondycji fizycznej.

Agnieszka Sadraei

Terapeutka Shiatsu Zen

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Terapeutka z dyplomem Shiatsu Zen po studiach w London Shiatsu College i z długoletnią praktyką Qi Gong i medytacji. Jest członkiem The Shiatsu Society UK. Osiągnięcie dyplomu wymagało pogłębionych studiów z zakresu medycyny orientalnej i zachodniej holistycznej anatomii, fizjologii i patologii. Jest też nauczycielem Qi Gong Shibashi z linii Sifu Wing Cheung i Pre-Heaven Movement, a także terapeutą-trenerem powięzi kręgosłupa lędźwiowego przez ruch i wizualizację metodą Franklina. Praktykuje i uczy medytacji Mindfulness z włączeniem ćwiczeń oddechowych. Głębokie przekonanie i doświadczenie terapeutycznej siły natury zainspirowało ją też do podjęcia kursu terapeuty Shinrin Yoku (Kąpieli Leśnych). Fascynuje sięzdolnością samo-regulacji i leczenia ludzkiego organizmu i promuje podejście do procesu zdrowienia jako integracji fizyczno-intelektualno-emocjonalnej i duchowej przez pracę z ciałem. Aby wykorzystać w pełni swoją wiedzę i doświadczenie stworzyła autorską metodę pracy z ciałem zwaną Somatycznym Coachingiem Transformacyjnym, który łączy terapię Shiatsu, elementy medytacyjnego ruchu Qi Gong i breathwork i wsparty jest praktyką wywodzącą się z neurolingwistykizwaną Clean Language (Czysty Język), której uczyła się od jej twórcy, Nicka Pole. W czasie wolnym uwielbia tańczyć, wymyślać ćwiczenia na relaksację ciała, a także warsztaty lecznicze oparte na pryncypiach i filozofii Qi Gong. Jej pasją jest promocja Shiatsu jako wszechstronnej holistycznej i naturalnej terapii harmonizującej i leczniczej. Brała udział w wielu holistycznych festiwalach międzynarodowych a ostatnio przedstawiła wykład o Shiatsu Zen i prowadziła warsztaty Japońskiej Yogi Makko-Ho na festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem w Gdańsku. Regeneruje się praktykując Qi Gong i medytację i spacerując po lesie z psem i najbliższymi. Uczy się grać na flecie Indian Ameryki Północnej co pozwala jej na relaks i rozwijanie praktyki oddechowej.