O nas

Aktualne menu Quadrille Spa wpisuje się w trend rozwoju kosmetologii w kierunku zabiegów opartych na technologiach. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie Spa i a°quadrille. Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ewelina Araszkiewicz

Spa & Wellness Manager

ewelina.araszkiewicz@quadrille.pl

+48 609 851 255

Absolwentka studiów z zakresu kosmetologii oraz magister turystyki uzdrowiskowej Spa & Wellness. Słuchaczka licznych kursów, podyplomowych studiów o specjalności pedagogika oraz zarządzanie podmiotami leczniczymi. Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury dostępnej Spa. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży beauty. Prywatnie wolontariusz w Akademii Przyszłości.

Agnieszka Kaczyńska

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Administracji publicznej oraz licznych kursów kosmetycznych. Przed rozpoczęciem studiów i trakcie pracowała na stanowiskach, gdzie obsługa klienta towarzyszyła jej od zawsze. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, poznawać ich i pomagać odpowiadając na każde nurtujące pytanie. To ona pierwsza pomoże Ci wejść w świat Spa i przekaże Cię w ręce naszych Profesjonalistów. Prywatnie ceni sobie czas w towarzystwie bliskich i kocha podróżować.

Magdalena Kalinowska

Recepcjonistka

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Dołączyła do zespołu w listopadzie i szybko odnalazła się w drużynie Quadrille SPA. Praca w hotelarstwie i gastronomii nauczyła ją kontaktu z klientem, a studia z zakresu fizjoterapii pomagają lepiej zrozumieć potrzeby gości. W między czasie ukończyła kursy masażu klasycznego oraz funkcyjnego i cały czas poszerza swoją wiedzę związaną z pracą z ciałem. Energię do obsługi gości czerpie między innymi ze swoich zainteresowań sportem, a także z kawy, którą tak uwielbia.

Aleksandra Woźnowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Ambitna osoba, dla której masaż to największa pasja. Studiując na Akademii Muzycznej równolegle ukończyła technikum masażu pod okiem świetnych profesorów - od tamtej pory terapia manualna stała się jej priorytetem. Ukończyła wiele warsztatów z technik relaksacyjnych (Feldenkraisa, Alexandra, poizometryczna relaksacja mięśni), masaży sportowych, zabiegów kosmetycznych (bańka chińska, masaż stemplami ziołowym, masaż gorącą czekoladą), ćwiczeń rehabilitacyjnych, jednak to masaż tkanek głębokich stał się jej ulubioną metodą pracy, której uczyła się od światowej sławy Arta Riggsa. Cel jej pracy to zadowolenie klienta i jak największa przyjemność płynąca z masażu wraz z jego skutecznością.

Jakub Leonowicz

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

W swojej praktyce łączy techniki głębokiej pracy z tkankami z wykorzystaniem filozofii wschodu oraz z rozluźnieniem na poziomie mentalnym. Duży nacisk kładzie na balansowanie napięć fizycznych z psychicznymi oraz wewnętrznym stanem duchowym. W Quadrille Spa prowadzi także grupowe sesje relaksacyjne z wykorzystaniem mis dźwiękowych (tybetańskich) i gongów oraz indywidualne masaże dźwiękiem.

Anastasia Moroz

Kosmetolog

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka studiów kosmetologicznych . Ciągle pogłębia wiedzę z najnowszych metod pracy stosowanych w kosmetologii. Praca w tym zawodzie to jej pasja, dlatego poświęca 100% swojej uwagi każdemu klientowi. Uważa że „skóra to lustro tego, co dzieje się w naszym organizmie”, dlatego ważne jest, żeby każdy zabieg kosmetologiczny szedł w parze z odpowiednią pielęgnacją domową.