O nas

Aktualne menu Quadrille Spa wpisuje się w trend rozwoju kosmetologii w kierunku zabiegów opartych na technologiach. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie Spa i a°quadrille. Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ewelina Araszkiewicz

Wellness & Spa Operation Manager

ewelina.araszkiewicz@quadrille

+48 697 835 219

Absolwentka studiów z zakresu kosmetologii oraz magister turystyki uzdrowiskowej Spa & Wellness. Słuchaczka licznych kursów, podyplomowych studiów o specjalności pedagogika oraz zarządzanie podmiotami leczniczymi. Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury dostępnej Spa. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży beauty. Prywatnie wolontariusz w Akademii Przyszłości.

Kacper Wiśniewski

Wellness & Spa Quality Manager

kacper.wisniewski@quadrille.pl

+48 733 022 411

Absolwent studiów z zakresu Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Personelem oraz Promocji Zdrowia . Dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał również za granicą. Ukończył liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu terapii leczniczych, orientalnych rytuałów, a także zabiegów kosmetycznych. Jego pasją bez wątpienia jest masaż i praca z ludźmi, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami poprzez prowadzenie szkoleń. Jego atuty to z pewnością uśmiech na twarzy, profesjonalizm i szczerość. Prywatnie wielki fan motoryzacji.

Magdalena Podniesińska

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Gdyni. Z zawodu technik-metaloplastyk. Pasjonuje się makijażem/wizażem, upiększaniem kobiet i poprawianiem ich samopoczucia. Dzięki dużemu poczuciu estetyki świetnie odnajduję się w branży beauty. Młoda dziewczyna nadal poszukująca swojej drogi. Prywatnie osoba otwarta, uwielbiająca eksplorować świat i spędzać wolny czas wśród najbliższych przyjaciół.

Aleksandra Woźnowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Ambitna osoba, dla której masaż to największa pasja. Studiując na Akademii Muzycznej równolegle ukończyła technikum masażu pod okiem świetnych profesorów - od tamtej pory terapia manualna stała się jej priorytetem. Ukończyła wiele warsztatów z technik relaksacyjnych (Feldenkraisa, Alexandra, poizometryczna relaksacja mięśni), masaży sportowych, zabiegów kosmetycznych (kobido, bańka chińska, masaż stemplami ziołowym, masaż gorącą czekoladą), ćwiczeń rehabilitacyjnych, jednak to masaż tkanek głębokich stał się jej ulubioną metodą pracy, której uczyła się od światowej sławy Arta Riggsa. Cel jej pracy to zadowolenie klienta i jak największa przyjemność płynąca z masażu wraz z jego skutecznością.

Julia Siedunova

Kosmetolog

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Kosmetolog z 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją wiedzę opiera o interdyscyplinarne wykształcenie z zakresu nauk medycznych, chemicznych i kosmetycznych. Uważa, iż osiągnięcie pożądanego efektu terapeutycznego jest możliwe tylko przy współpracy z klientem, zaangażowaniu obu stron a przede wszystkim dzięki precyzji i odpowiedzialności kosmetologa.

Katarzyna Bojanowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwenta wielu szkół policealnych i kursów o charakterze Beauty , Spa&Wellness, a także specjalistka ds. podologii, która wkłada w swoją pracę wiele serca i zaangażowania. Do każdego gościa podchodzi indywidualnie, a tym, co najbardziej motywuje ją do działania, jest uśmiech zadowolonego klienta. Jej ogromnym atutem jest optymizm i pogodne usposobienie, które emanują z jej twarzy. Prywatnie, wielka fanka siatkówki.

Sandra Ringwelska

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Szkoły Saffron Walden County High School. Pasjonuje się podróżami. Młoda, ambitna, uwielbia kontakt z drugą osobą. Prywatnie, bardzo otwarta i przyjazna, na twarzy zawsze widnieje szczery i szeroki uśmiech . Wolny czas najchętniej spędza na poznawaniu świata z najbliższymi.

Kornelia Kalarus

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka studiów magisterskich na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej na kierunku kosmetologia. Charakteryzuje ją sumienność i dyscyplina. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy, w tym kuracji ukierunkowanych na zwalczanie konkretnych problemów skórnych. Pasjonatka holistycznego podejścia do kosmetyki ciała. Jej ogromną pasją jest szeroko pojęta Trychologia i właśnie z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość. Prywatnie zawsze uśmiechnięta, wolne chwile spędza na zgłębianiu tajników kultury Dalekiego Wschodu oraz odkrywaniu nowych miejsc.

Katerina Fisun

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Swoją widzę i doświadczenie zdobywała w pracy ze sportowcami, również za granicą. W życiu prywatnym interesuje się florystyką i przygotowuje przepiękne kompozycje z owoców, warzyw i kwiatów. Masaż to jej pasja i traktuje go jako niezbędny czynnik przyczyniający się do dobrego samopoczucia, a także poprawy kondycji fizycznej.