O nas

Aktualne menu Quadrille Spa wpisuje się w trend rozwoju kosmetologii w kierunku zabiegów opartych na technologiach. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie Spa i a°quadrille. Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ewelina Araszkiewicz

Wellness & Spa Operation Manager/ Kosmetolog

ewelina.araszkiewicz@quadrille

+48 697 835 219

Absolwentka studiów z zakresu kosmetologii oraz magister turystyki uzdrowiskowej Spa & Wellness. Słuchaczka licznych kursów, podyplomowych studiów o specjalności pedagogika oraz zarządzanie podmiotami leczniczymi. Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury dostępnej Spa. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży beauty. Zafascynowana terapią manualną, ukończyła kursy Kobido, Zoga Face Integration oraz tejpingu estetycznego i w tym kierunku planuje swój dalszy rozwój. Prywatnie mama Blanki, aktywny mors oraz autor artykułów na portalu Zatoka Piękna.

Kacper Wiśniewski

Wellness & Spa Quality Manager / Terapeuta Spa

kacper.wisniewski@quadrille.pl

+48 733 022 411

Absolwent studiów z zakresu Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Personelem oraz Promocji Zdrowia . Dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał również za granicą. Ukończył liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu terapii leczniczych, orientalnych rytuałów, a także zabiegów kosmetycznych. Jego pasją bez wątpienia jest masaż i praca z ludźmi, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami poprzez prowadzenie szkoleń. Jego atuty to z pewnością uśmiech na twarzy, profesjonalizm i szczerość. Prywatnie wielki fan motoryzacji.

Hanna Zielińska

Kosmetolog

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka studiów magisterskich z kosmetologii. Tytuł licencjata uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Dalszą edukację kontynuowała na prywatnej uczelni w Gdańsku, której zwieńczeniem była obrona pracy magisterskiej dotyczącej problematyki rozstępów. Zainteresowanie funkcjonowaniem człowieka w aspekcie anatomiczno-fizjologicznym zapoczątkowało jej pasję do pracy zarówno ze skórą twarzy, jak i całego ciała. W wolnym czasie poszerza swoją wiedzę, czytając książki i pisma branżowe oraz uczestnicząc w szkoleniach. Relacje międzyludzkie są dla niej najwyższą wartością, dlatego w pracy z drugim człowiekiem stawia na połączenie profesjonalizmu ze szczerą empatią i serdecznością.

Adrianna Sypka

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zawodniczka Gimnastyki Sportowej, obecnie Instruktor gimnastyki i akrobatyki oraz wychowawca kolonijny. Absolwentka Policealnej Szkoły Kosmetologiczno- Medycznej na kierunku Technik Masażysta. Ambitna osoba chętna do podnoszenia swoich kwalifikacji w sporcie jak i zawodzie.

Paulina Kosiorek

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Ukończyła szkołę o kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii, odbyła wiele kursów z masaży orientalnych oraz kosmetycznych. Swoją przygodę ze stanowiskiem Terapeutki Spa zaczęła Ok 5 lat temu. Specjalizuje się w masażach klasycznych i sportowych oraz wszelkiego rodzaju zabiegami na twarz i ciało. Branża Beauty to jej pasja.

Julia Szymańska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka szkoły policealnej na kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii. Jej pasją jest tenis ziemny oraz podróże. Jest osobą wciąż doskonalącą i rozwijającą się w masażu. W pracy zadowolenie klienta jest jej najwyższym priorytetem.

Izabela Marcinowska

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Michalina Fasiczka

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Wiedzę o masażu zdobywała w Policealnej Szkole w Gdańsku na kierunku technik masażysta. Ukończyła kurs Terapii Totalnej i właśnie holistyczne spojrzenie na ciało ludzkie jest jej wielką pasją. Ceni sobie dostosowanie masażu do indywidualnych potrzeb klienta. Uśmiech zadowolenia po zabiegach jest dla niej największą nagrodą. Prywatnie miłośniczka natury, psychologii, muzyki.

Katarzyna Bojanowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwenta wielu szkół policealnych i kursów o charakterze Beauty , Spa&Wellness, a także specjalistka ds. podologii, która wkłada w swoją pracę wiele serca i zaangażowania. Do każdego gościa podchodzi indywidualnie, a tym, co najbardziej motywuje ją do działania, jest uśmiech zadowolonego klienta. Jej ogromnym atutem jest optymizm i pogodne usposobienie, które emanują z jej twarzy. Prywatnie, wielka fanka siatkówki.

Sandra Ringwelska

Recepcjonistka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Absolwentka Szkoły Saffron Walden County High School. Pasjonuje się podróżami. Młoda, ambitna, uwielbia kontakt z drugą osobą. Prywatnie, bardzo otwarta i przyjazna, na twarzy zawsze widnieje szczery i szeroki uśmiech . Wolny czas najchętniej spędza na poznawaniu świata z najbliższymi.