O nas

Aktualne menu Quadrille Spa wpisuje się w trend rozwoju kosmetologii w kierunku zabiegów opartych na technologiach. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie Spa i a°quadrille. Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ewelina Araszkiewicz

Spa & Wellness Manager

ewelina.araszkiewicz@quadrille.pl

+48 609 851 255

Absolwentka studiów z zakresu kosmetologii oraz magister turystyki uzdrowiskowej Spa & Wellness. Słuchaczka licznych kursów, podyplomowych studiów o specjalności pedagogika oraz zarządzanie podmiotami leczniczymi. Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury dostępnej Spa. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży beauty. Prywatnie wolontariusz w Akademii Przyszłości.

Paulina Rudol

Terapeutka Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Uśmiechnięta, empatyczna. Rozumie wagę odpowiednio zharmionizowanych technik masażu, dlatego też swoje działania każdorazowo dopasowuje do indywidualnych potrzeb i wymagań gości. Specjalizuje się w trudnych przypadkach, gdzie niezbędna jest wiedza medyczna. Umiejętnie doradza najlepszy rodzaj terapii. W czasie swojej pracy oraz edukacji nabyła kwalifikację z zakresu masaży orientalnych (lomi lomi nui, ajurveda, tajski). Uwielbia podróżować i kocha teatr.

Aleksandra Woźnowska

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

Ambitna osoba, dla której masaż to największa pasja. Studiując na Akademii Muzycznej równolegle ukończyła technikum masażu pod okiem świetnych profesorów - od tamtej pory terapia manualna stała się jej priorytetem. Ukończyła wiele warsztatów z technik relaksacyjnych (Feldenkraisa, Alexandra, poizometryczna relaksacja mięśni), masaży sportowych, zabiegów kosmetycznych (bańka chińska, masaż stemplami ziołowym, masaż gorącą czekoladą), ćwiczeń rehabilitacyjnych, jednak to masaż tkanek głębokich stał się jej ulubioną metodą pracy, której uczyła się od światowej sławy Arta Riggsa. Cel jej pracy to zadowolenie klienta i jak największa przyjemność płynąca z masażu wraz z jego skutecznością.

Jakub Leonowicz

Terapeuta Spa

spa@quadrille.pl

+48 58 351 03 20

W swojej praktyce łączy techniki głębokiej pracy z tkankami z wykorzystaniem filozofii wschodu oraz z rozluźnieniem na poziomie mentalnym. Duży nacisk kładzie na balansowanie napięć fizycznych z psychicznymi oraz wewnętrznym stanem duchowym. W Quadrille Spa prowadzi także grupowe sesje relaksacyjne z wykorzystaniem mis dźwiękowych (tybetańskich) i gongów oraz indywidualne masaże dźwiękiem.