Quadrille Spa

Strefa wodna a°quadrille- blogi relaks w komfortowej przestrzeni tylko dla dorosłych...

Proponujemy skorzystanie z basenu (15 m x 4 m, gł. 1,4 m), jacuzzi, sauny suchej i parowej, strefy chłodzenia lodem i relaksu w postaci słonecznej łąki z lampą poprawiającą koloryt skóry. Relaks doskonały zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup towarzyskich (powyżej 16. roku życia).

Strefa wodna a°quadrille dostępna jest również dla gości lokalnych (pon-nd 08:00-22:00). Koszt jednorazowego, nielimitowanego czasowo wejścia dla gości zewnętrznych - 70 zł Ponadto istnieje możliwość zakupienia półrocznych karnetów na strefę wellness: 10 wejść - 600 zł, 20 wejść – 1050 zł.

a°quadrille

Zachęcamy do skorzystania ze strefy wodnej a°quadrille, gdzie można skutecznie się zregenerować oraz zadbać o zdrowie.

a°quadrille to w wielkim skrócie basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, strefa chłodzenia z prysznicami i lodem, strefa relaksu przy basenie ze słoneczną łąką z lampą poprawiającą koloryt skóry, a także strefa cardio. W rzeczywistości to najlepszy sposób na odzyskanie energii po trudach dnia, indywidualnie bądź w grupie.

basen

Orzeźwiająca kąpiel w basenie i przyjemny masaż w gorących wodach jacuzzi pozwolą Państwu wypocząć.

Basen wyposażony jest ponadto w bicz wodny oraz przeciwprąd, który stanowi nie tylko dobry sposób na zwiększenie siły pracy mięśni, ale działa także ujędrniająco.

sauna

Miejsce zdrowego oczyszczania. Przestrzeń sprzyjająca  głębokiemu odpoczynkowi i regeneracji sił.

Kąpiel w saunie przynosi ulgę,  jest również sposobem na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Przebywanie w warunkach wysokiej temperatury, zakończone chłodnym prysznicem lub lodowymi okładami, pozwala zahartować organizm i wzmocnić jego odporność. Ponadto kąpiele w saunie parowej mają dobroczynny wpływ na drogi oddechowe. Nasi goście mają możliwość skorzystania z drewnianej sauny suchej (fińskiej) oraz łaźni parowej.

sala cardio

Kameralna siłownia Quadrille Spa wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz cardio, który  pozwala na przeprowadzenie treningu obwodowego oraz wzmocnienie mięśni.

Rekomendujemy Państwu indywidualne treningi z trenerem personalnym, które wraz z zabiegami modelującymi sylwetkę (Endermologia, Med 2 Contour) zintensyfikują efekty. Goście hotelowi oraz Goście Day SPA mają możliwość bezpłatnego skorzystania z sali do ćwiczeń.