Hotel w Gdyni
0%

Długi weekend majowy w Gdyni - najlepszy pomysł na majówkę w Trójmieście

 
 

Zaplanuj majówkę w Gdyni i odpocznij nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, korzystając z bliskości plaży, bardzo cichej okolicy, pięknego parku, a przede wszystkim miejscu dedykowanym osobom dorosłym. 

To właśnie tu wszechobecny spokój, kameralna atmosfera i niespieszna aura udzielają się naszym Gościom i wpływają na poziom ich zrelaksowania.

Pakiet “Majówka  w Gdyni” obowiązuje od 2 do 5 maja 2024.

Restauracja Biały Królik

 

 

Udany pobyt w Hotelu warto połączyć z wizytą w restauracji Biały Królik. To wyjątkowa restauracja fine dining w Gdyni, w której Chef Dawid Bielecki oraz Chef Patron Marcin Popielarz łączą tradycyjną kuchnię polską z nowoczesnymi technikami przygotowywania potraw. Na talerzach powstają arcydzieła, które cieszą oko i podniebienia Gości. W ramach pakietu majówki, zapraszamy Państwa na 4- daniową kolację degustacyjną. 

W pakiecie Majówka w Quadrille zaplanowaliśmy dla Państwa również degustację wina, która zostanie przeprowadzona przez Managera Gastronomii – Annę Zielińską. 

Spa A°Quadrille

 

 

 

Strefa wodna także zachęca do błogiego wypoczynku w intymnym otoczeniu. Skorzystaj z nieograniczonego dostępu do basenu, saun, jacuzzi. Zrelaksujesz się tu w ciszy i spokoju, ponieważ to strefa dedykowana wyłącznie osobom dorosłym. 

Spa Quadrille to miejsce, gdzie na chwilę zapomnisz o codzienności oddając się w ręce doświadczonych terapeutów. W szczególności polecamy zarezerwować jedną z terapii wykonywanych na wyjątkowej marce Aromatheraphy.

Dodatkowe majówkowe atrakcje

 

Dla urozmaicenia pobytu oraz dla jeszcze większego odprężenia w trakcie pobytu zaplanowaliśmy dla Państwa zajęcia:

 • – stretchingu na świeżym powietrzu
 • – koncert mis i gongów

STRETCHING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Stretching jest doskonały dla każdego w każdym wieku. Skutecznie zwiększa zakres ruchu, poprawia czucie głębokie a przede wszystkim poprawia przepływ mazi stawowej do torebek stawowych dostarczając składniki odżywcze do stawów.. 

KONCERT MIS I GONGÓW

Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wycisza umysł, łagodzi napięcia nerwowe, zwiększa świadomość siebie

 

Pakiet zawiera:

 • – minimum 3 noclegi w wybranej części Hotelu***** Quadrille – część pałacowa z ekskluzywnymi, atrakcyjnie urządzonymi pokojami inspirowanymi znakomitymi pisarzami lub część Oficyny – eleganckie pokoje hotelowe, komfortowo wyposażone we wszelkie udogodnienia,
 • – relaksujące chwile w a’quadrille (basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, strefa chłodzenia z prysznicem i lodem, strefa relaksu przy basenie ze słoneczną łąką, strefa cardio)
 • – śniadania w formie bufetu
 • – 4 daniowa kolacja degustacyjna w restauracji Biały Królik 
 • – koncert mis i gongów 
 • – stretching na świeżym powietrzu
 • – degustacja wina 
 • – parking
 • – wi-fi
recepcja quadrille gdynia hotel

Rezerwacja:

+48 58 351 03 00
 

Zapraszamy!

Warunki rezerwacji

 
 • – oferta specjalna, nie łączy się z innymi promocjami,
   
  – dotyczy minimum 3 dób,
   
  – w momencie dokonywania rezerwacji wymagana jest przedpłata w wysokości 20% wartości pobytu,
   
  – bezpłatna anulacja/modyfikacja możliwa do godz. 14:00 do 7 dni przed przyjazdem, w przypadku anulowania, zmian lub niepojawienia się Gościa po tym terminie obiekt obciąży Gościa pełną opłatą za zarezerwowany pobyt.
 •  
+

Search Room

Wymagane pola *