Hotel w Gdyni
0%

Restauracja Biały Królik

Restauracja Fine dining Biały Królik

Biały Królik poszerza horyzonty smaków; to miejsce stworzone z fantazją, gdzie rzeczywistość styka się z magią – zwłaszcza na talerzu.

 

Niepowtarzalny wystrój każdej z trzech sal wprowadza w magiczny świat baśni i nawiązuje do charakteru dań. Tradycyjne smaki, ubrane w dodatki odpowiadające współczesnym trendom, zachwycają niepowtarzalnymi połączeniami. Kreatywność szefa kuchni Marcina Popielarza (Chef Patron, finalista S.Pellegrino Young Chef 2018) pozwala przenieść się w krainę smaków dzieciństwa.

Specjalnością Białego Królika są receptury opierające się na regionalnych produktach. Restauracja z dumą wspiera lokalne gospodarstwa, kupując naturalne, świeże i pełnowartościowe składniki od wyselekcjonowanych producentów. Podążaj za Białym Królikiem!

Biały Królik to jedyna restauracja fine dining w Gdyni, którą warto odwiedzić przy okazji świętowania ważnych dla Was wydarzeń.

Restauracja, jak i cały Hotel Quadrille, jest przyjazna dorosłym. W trosce o komfort naszych Gości zapraszamy wyłącznie osoby powyżej 16. roku życia.

restauracja biały królik gdynia

Godziny otwarcia restauracji:

Zapraszamy do restauracji Biały Królik:

poniedziałek – zamknięte

wtorek – sobota – 16:00 – 22:00

niedziela – 13:00 – 19:00

Kontakt:

tel. +48 583510330

mail. restauracja@bialy-krolik.pl

+

Search Room

Wymagane pola *