• Quadrille Spa Gdynia

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej
 • Med2Contour

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej
 • Surgen

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej
 • Hydrafacial

  Zapraszamy na wyjątkowe sesje relaksu w Spa dla dorosłych…


  więcej

filozofia Quadrille Spa

Spa Quadrille, jak i cały Hotel Quadrille, jest przyjazne dorosłym. W trosce o komfort naszych Gości zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia.

Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń, w której każdy z Państwa poczuje się wyjątkowo i oderwie się od codzienności. 

Kompleksowo podchodzimy do samopoczucia i urody naszych Gości, co pozwala nam planować spójne i skuteczne terapie. Kosmetolodzy i masażyści dbają o zachowanie równowagi ciała i umysłu, poprzez umiejętny dobór programów zabiegowych.

Działamy dwutorowo. Terapie pielęgnacyjne i relaksacyjne umiejętnie łączymy z technologią. W celu regeneracji psychofizycznej rekomendujemy terapie manualne na twarz – Forlle’d oraz na ciało – Comfort Zone. Naszych Gości zapraszamy także do niezwykłego świata oryginalnych masaży oraz koncertów przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich.

Natomiast najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii Surgen, Zaffiro, Endermologia LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial są gwarantem między innymi redukcji tkanki tłuszczowej czy owłosienia, poprawy kondycji skóry, odmłodzenia oraz redukcji zmarszczek.

o nas

Aktualne menu Quadrille Spa wpisuje się w trend rozwoju kosmetologii w kierunku zabiegów opartych na technologiach. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie Spa i a°quadrille.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z  innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

 

 

więcej