Hotel w Gdyni
0%

SPA

Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń, w której każdy z Państwa poczuje się wyjątkowo i oderwie się od codzienności. 

Spa Quadrille, jak i cały Hotel Quadrille w Gdyni, jest przyjazne dorosłym. W trosce o komfort naszych Gości zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia. Quadrille Spa Gdynia jest doskonałym miejscem do odpoczynku i regeneracji zarówno w pojedynkę jak i z koleżanką czy partnerem. Po trudach dnia codziennego związanych z pracą zawodową czy życiem rodzinnym, każdy z nas zasługuje na odrobinę zdrowego egoizmu, relaks, wewnętrzną regenerację oraz czas poświęcony wyłącznie sobie. To idealne miejsce do spędzenia weekendu w SPA we dwoje lub to zaplanowania wieczoru z przyjaciółkami w SPA.

 

W Quadrille Spa w Gdyni goście zarówno przyjezdni jak i lokalni mogą swobodnie korzystać z wielu udogodnień i atrakcji w atmosferze relaksu, intymności i spokoju gdyż zarówno strefa hotelowa, restauracja Biały Królik, jak i Spa wraz ze strefą wodną aºquadrille zachowane są w trendzie „adults only”. Wszystko to w połączeniu ze szczególną aurą tego miejsca wpływa na wyjątkowe wspomnienia z pobytu. Spa & wellness dla dorosłych jest odpowiedzią na potrzeby grupy podróżujących i Gości z Trójmiasta, którzy chcą spędzić czas wolny, skorzystać z basenu, jacuzzi, strefy saun czy zabiegów bez pociech – czyiś, ale i też własnych.

Można się tu naprawdę odprężyć, a przy okazji zadbać o skórę twarzy, ciała oraz wyciszenie na wszelki możliwy sposób.

Warto zaplanować masaże czy zabiegi z wyprzedzeniem aby móc cieszyć się naszą opieką w optymalnym dla siebie momencie. Nie tylko dla par ale i przyjaciółek, mam z córkami rekomendujemy masaże w gabinecie duo. Techniki, rodzaj masażu czy rytuału dostosujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji. Polecamy również zabiegi na twarz wykonywane w oparciu o japońską markę Forlle’d oraz francuską Caudalie.

 

Natomiast najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii Surgen, Zaffiro, Endermologia LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial są gwarantem między innymi redukcji tkanki tłuszczowej czy owłosienia, poprawy kondycji skóry, odmłodzenia oraz redukcji zmarszczek.

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomych potrzeb naszych Gości. Dbamy o jakość, atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów, łącząc doświadczenie oraz umiejętności terapeutów z  innowacyjnymi technologiami oraz kojącymi rytuałami. W Quadrille Spa Gdynia pracują specjaliści z zakresu kosmetologii oraz terapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Godziny otwarcia:

Strefa A°Quadrille czynna jest w godzinach:

poniedziałek – czwartek – 9:00 – 21:00;

piątek – niedziela – 8:00 – 22:00.

Recepcja SPA dostępna jest w godzinach:

poniedziałek – czwartek – 9:00 – 21:00,

piątek – niedziela –  8:00 – 22:00. 

Zabiegi odbywają się codziennie od 10:00 do 20:00.

W celu rezerwacji zabiegów i masaży – prosimy o kontakt z recepcja SPA: 

+ 58 351 03 20 / + 48 609 991 209 / spa@quadrille.pl

IMG_4630

Kacper Wiśniewski – Wellness & SPA Quality Manager

Absolwent studiów z zakresu Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Personelem oraz Promocji Zdrowia . Dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał również za granicą. Ukończył liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu terapii leczniczych, orientalnych rytuałów, a także zabiegów kosmetycznych. Jego pasją bez wątpienia jest masaż i praca z ludźmi, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami poprzez prowadzenie szkoleń. Jego atuty to z pewnością uśmiech na twarzy, profesjonalizm i szczerość

+

Search Room

Wymagane pola *