Hotel w Gdyni
0%

Udogodnienie: łazienka z prysznicem

Pokój Single Deluxe Jane Austen

Pokój z widokiem na wieżę, z wysokimi oknami dachowymi, może przywodzić skojarzenia z zamkową komnatą na poddaszu, w której zamykano piękne księżniczki. Bajkową aurę, podkreślają tu eleganckie pluszowe obicia łóżek i lampy w kształcie drucianego stelażu sukni balowej. Czuć tu tajemnicę pałacowych poddaszy, gdzie łączą się różne światy: dworski, wiejski i współczesny.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Lewisa Carrolla

Modernizm i ekranizacja „Alicji w Krainie czarów” T. Burtona stały się inspiracją dla tego pokoju obfitującego w kolory i faktury. Pieczołowicie dobrane elementy podkreślają awangardowy charakter pomieszczeń. Kwintesencja stylu vintage – fuzja minionych epok z nowoczesnymi elementami, pozwala puścić wodze fantazji.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Emily Brontë

Oprawa łóżka w łaciate, krowie plamy i szereg drewnianych belek, to nie jedyne akcenty nawiązujące do rustykalnego charakteru tego przestrzennego pokoju. Humorystyczny akcent w postaci rosnących na tapecie gruszek na wierzbie nadaje wnętrzu ton swobody i sielskości.

Szczegóły


Pokój Dwuosobowy Biznes w Oficynie

Pokój klasy biznes w sąsiadującym z Pałacem i połączonym z nim podziemnym korytarzem budynku zwanym Oficyna. Pokoje zlokalizowane są na trzech kondygnacjach, z czego te na pierwszej dają możliwość wyjścia na taras. Każdy z 21 pokoi mierzy około 20 m2, ma prywatną łazienkę, jedno duże podwójne łóżko (180 x 210 cm) lub dwa łóżka pojedyncze (90 x 210 cm) z możliwością połączenia w jedno.

Szczegóły


Pokój Single Deluxe Charlesa Dickensa

Pokój z widokiem na wieżę, z wysokimi oknami dachowymi przywodzi skojarzenia z zamkową komnatą na poddaszu, w której zamykano piękne księżniczki. Bajkową aurę, podkreślają tu eleganckie pluszowe obicia łóżek i lampy w kształcie drucianego stelażu sukni balowej.

Szczegóły


Pokój Double Deluxe Bashō Matsuo

Innowacyjne meble zapewniają maksymalny komfort i są ukłonem w stronę współczesnej Japonii. Kanapa i fotele wyglądają jak ułożone bez wysiłku kamienie. Czarne akcenty, tapety natchnione filozofią zen to kwintesencja spokoju i harmonii. Całe wnętrze to połączenie powściągliwości kolorystyki z bogactwem faktur.

Szczegóły

Cena od: $79 za noc


1 2
+

Search Room

Wymagane pola *